Úspešná americká tenistka a mama Serena Williams musela skĺbiť svoj pracovný život s tým súkromným. Jej malej dcére Olympií to však vôbec neprekáža a na maminých tréningoch sa aspoň niečo naučí.  Serena o všetkom informovala na svojom instagramovom profile.

Život matky dokáže byť náročný. Hlavne ak sa potrebuje venovať svojej kariére. Serena Williams je známa profesionálna tenistka, ktorá žije pre svoju prácu, ale aj rodinný život. S manželom Alexisom Ohanianom sa im v roku 2017 narodila dcéra Alexis Olympia Ohanian.

Hoci si v pokoji domova užívajú so svojou ratolesťou krásne chvíle, Serena to po pôrode rozhodne nemala ľahké. Viac o tom povedala v rozhovore pre Vogue.

„Bol to úžasný pocit, no potom sa všetko zvrhlo,“ opísala známa tenistka. Na druhý deň, keď sa Serena zotavovala po pôrode, prepadla ju dýchavičnosť a hneď si pomyslela, že má ďalšiu pľúcnu embóliu, ktorú už prekonala v minulosti. Snažila si zachovať chladnú hlavu, a tak nemocničnému personálu ihneď povedala, čo potrebuje. Po viacerých testoch sa preukázalo, že v pľúcach sa jej nachádzajú krvné zrazeniny.

To však nebolo všetko. Kvôli intenzívnemu kašľu sa jej otvorila rana po cisárskom reze a musela podstúpiť ďalšiu operáciu. Lekári jej v rane našli veľký hematóm, ktorému museli zabrániť, aby sa nešíril ďalej. V inom prípade by hrozilo riziko, že sa jej do pľúc dostanú ďalšie krvné zrazeniny.

Chvíľu trvalo, kým sa všetko vrátilo do normálu, ale napriek ťažkému obdobiu je v súčasnosti celá rodina zdravá a šťastná. Serena vo svojom instagramovom poste uviedla, že život matky karieristky dokáže byť náročný a stresujúci, no napriek tomu má so svojou Olympiou úžasný vzťah.

View this post on Instagram

Caption this (MUST SWIPE RIGHT)

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on

View this post on Instagram

Caption this

A post shared by Alexis Olympia Ohanian, Jr. (@olympiaohanian) on

View this post on Instagram

Keeping busy

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on

Zdroj: Vogue 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.