Priznanie Lucia Mokráňovej

Tajomstvo o jej živote, o ktorom mnohí ani len netušili. Známa fitnesska a influencerka sa so svojimi fanúšikmi podelila o časť zo súkromia, ktorá ju veľmi mrzí. Takéto priznanie Lucie Mokráňovej by na jej Instagrame zrejme čakal len málokto.

30-ročná Lucia pôsobí na svojich followerov, ktorých má na sociálnej sieti už viac ako 272-tisíc, veľmi optimisticky. Sympatická mamička je takmer vždy usmievavá a pozitívne naladená. Veľmi dobre sa držala aj nedávno, keď musela podstúpiť nečakanú operáciu kvôli prasknutému prsnému implantátu. Aj vďaka svojej skúsenosti šíri ženám vo svojom okolí osvetu. A zdá sa, že má ešte čo povedať.

Lucia Mokráňová s dcérou
zdroj: Instagram/luciamokranova

Priznanie Lucie Mokráňovej bude mnohým ľuďom známe

Lucia má totiž vo svojom súkromí aj inú skúsenosť, v ktorej sa možno nájdu aj jej sledovateľky. S jej bratom ju totiž vychovávala ich mama sama. „Mrzí ma to celý život, ale viem, že sa to už nikdy nezmení. Bohužiaľ, nemá o nás záujem,“ prekvapila svojou úprimnou odpoveďou práve na otázku o tom, či ju nemrzí, že sa s otcom nebaví.

Zároveň však dodala slová, ktoré môžu byť príkladom aj pre ostatných rodičov. „Aspoň mi dal príklad, ako sa nikdy nechcem/nesmiem zachovať ku svojej rodine,“ pokračovala v odpovedi. Aj keď Lucia nie je vydatá, jej partner a ich dcérka Talia sú pre ňu všetkým na svete.

Lucia Mokráňová s dcérou a partnerom
zdroj: Instagram/luciamokranova

Lucia nemala problém odpovedať na rovinu

Mama, ktorá ju s jej bratom, dvojičkou, vychovávala bez otca, je pre ňu kráľovná.

Instagram/luciamokranova
zdroj: Instagram/luciamokranova

Zdroj: Instagram/luciamokranova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News