Lucia Mokráňová s rodinou

Lucia Mokráňová v stories na svojom Instagrame priznala zdravotné problémy. Skôr, ako toto video z jej profilu zmizlo, stihol ho zaznamenať portál Koktejl. Známa influencerka sa sťažovala na nepríjemné bolesti po koncerte Kontrafaktu v Prahe. 

Pred pár dňami známa raperská skupina Kontrafakt a jej hostia zbúrali celú pražskú O2 Arenu. Do tejto udalosti dali chalani neuveriteľné množstvo peňazí, no čo nespravia pre svojich skalných fanúšikov. Medzi nimi sa v hľadisku ocitli aj známe hviezdy českého a slovenského šoubiznisu.

Lucia Mokráňová má bolestivé následky

Na legendárny koncert sa prišli pozrieť napríklad manželia Vémolovci a nesmela tam chýbať ani Rytmusova manželka Jasmina Alagič s dobrou kamarátkou Zuzkou Plačkovou, ktoré svojím imidžom vyrazili dych. Priatelí sa s nimi však aj exfarmárka, podnikateľka, fitnesska a influencerka Lucia Mokráňová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Mokranova® (@luciamokranova)

Aj ona sa prišla zabaviť do O2 Areny, no po koncerte sa dočkala nepríjemných zdravotných problémov a bolestivých následkov.

Ako si iste postrehla, Lucka, okrem iného, miluje aj módu. Na každú spoločenskú udalosť príde vyfintená v luxusnom a štýlovom oblečení, no zdá sa, že návštevu Prahy trochu podcenila.

„Moje močové cesty sa opäť ozvali. Tri roky som s tým nemala problém, ale teraz, keď prechladnem alebo ma len ofúkne, tak sa mi to zase vracia. Bolo to príšerné. Dlho, dlho som s tým nemala problém a teraz ma len ofúkne a fakt je to strašne bolestivé,“ posťažovala sa sledovateľom na Instagrame, čo zaznamenal portál Koktejl.

„Neviem, čo som si myslela, keďže som chodila po Prahe v šľapkách,“ dodala s tým, že bolesť bola taká silná, že na určité obdobie musela zrušiť všetky svoje plány. „Noc bola pre mňa katastrofálna, dnes som musela všetko zrušiť, pretože v noci mi vôbec nebolo dobre,“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Mokranova® (@luciamokranova)

Okamžite začala brať antibiotiká a podľa informácií spomínaného portálu sa už Lucia Mokráňová v utorok cítila lepšie, no nič nechce riskovať. Nezabudla sa naobliekať a šľapky radšej nechala v šatníku.

Zdroj: Instagram/luciamokranova, Koktejl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News