kontrafakt

Po januárovom koncerte speváčky Dary Rolins sa pražskú O2 Arenu podarilo vypredať ďalšej slovenskej legende. Uplynulú sobotu sa v českej metropole postarala fanúšikom o nezabudnuteľný zážitok formácia Kontrafakt, ktorá do svojej životnej šou investovala obrovskú sumu peňazí. Čas.sk priniesol konkrétne čísla.

„Trom špinavým menám“, ako si hovoria členovia hip-hopového zoskupenia Kontrafakt, sa podarilo do posledného miesta zaplniť halu, v ktorej koncertujú najväčšie svetové hviezdy. Rovnakú, ak nie lepšiu úroveň priniesli do Prahy aj chlapci z Piešťan.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ANYS (@anys_kontrafakt)

Patrik Vrbovský alias Rytmus, Michal Straka ejkejej Ego a Ondrej Beňačka, ktorého verejnosť nepozná pod iným menom ako Anys, spolu pôsobia už 20 rokov. Presne v roku 2003 vydali prvý singel Dáva mi a vystrelili z nuly na sto. Odvtedy vydali množstvo úspešných skladieb, albumov a absolvovali stovky koncertov. Po dvoch dekádach si však povedali, že chcú fanúšikom a sebe priniesť niečo viac.

20. výročie pôsobenia na hudobnej scéne oslávili raperi v tom najveľkolepejšom štýle. Návštevníci 02 areny si užili nielen originálne live prevedenie viac než 40-tich skladieb, ale aj premakané vizuálne efekty.

Koľko to celé stálo?

Mnohí fanúšikovia určite po koncerte diskutovali a polemizovali nad tým, koľko celá táto paráda mohla stáť. Odpoveď priniesol sám Rytmus. „Celý projekt stál milión eur. Keby nedošli ľudia, tak zahučíme. Čiže bol to risk. Môžem povedať, že my to nerobíme pre peniaze, my to robíme preto, aby sa to niekam posunulo,“ cituje Patrikové slová, ktoré zazneli na tlačovke po koncerte, Čas.sk.

Neuveriteľná sedemciferná suma zahŕňa pódium za viac ako 700-tisíc eur, ktoré bolo najväčšie v rámci Česka a Slovenska. Taktiež LED obrazovku s veľkosťou osemposchodového paneláka, pyrotechniku za viac ako 60-tisíc eur, lietajúci kríž na zákazku za 102-tisíc eur či prenájom 02 Areny na tri dni, čo vyšlo Kontrafakt na 123-tisíc eur.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ANYS (@anys_kontrafakt)

Zdroj: Čas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News