Dara Rolins

Jej veľkolepý koncert k 50. jubileu sprevádzala veľká dráma, čo Dara Rolins priznala až teraz v rozhovore s Adelou a Sajfom vo Fun Rádiu. Tesne pred vystúpením mala totiž nečakané zdravotné ťažkosti a jej dcéra musela zavolať sanitku.

Iste si pamätáš, že Dara Rolins v januári odpálila vypredanú pražskú O2 arénu, kde si strihla duet aj s jej expartnerom Rytmusom, prečo všetci jasali. Dokonca sa chystá aj jeho druhé pokračovanie.

Dara Rolins prvýkrát o dráme pred koncertom

Nikto však doteraz ani len netušil, že speváčka pred svojím prvým veľkolepým koncertom na pódium ani vôbec nemusela vyjsť. Hodinu pred vystúpením sa totiž odohrala veľká dráma, o čom Dara Rolins prvýkrát prehovorila pre Fun Rádio v rozhovore s Adelou a Sajfom.

„Je neuveriteľné, že sa to podarilo uchovať len v tom najužšom kruhu ľudí, ktorých sa to tak trošku týkalo. Čo bolo 360 účinkujúcich,“ čudovala sa speváčka. „Ono to celé vlastne ani nemuselo byť. Hodinu pred koncertom sa mohol koncert zrušiť, pretože som sedela v šatni a po generálke som cítila, že mám unavené hrdlo,“ začala opisovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

„Šepkala som, že už si teraz musím šetriť hlas, lebo to ideme zopakovať po druhýkrát. Že by to možno chcelo nejaký čaj kamilkový alebo niečo. A Peťka Ficová, moja fotografka dvorná, priskočila s fantastickým nápadom, že má v kabelke sprej, ktorý používajú jej deti, keď ich bolí v krčku. Že to je všetko na prírodnej báze a že mi to určite pomôže,“ dodala Dara s tým, že si ho do hrdla striekla hneď niekoľkokrát.

„Spustil sa taký kašeľ, že bola ruka hore v zmysle, že len čo sa dodýchnem. A toto trvalo, tento cirkus, že 10 minút vkuse. Po desiatich minútach som tak periférne cítila, že sa pohyb v šatni začína zhusťovať. Chodili tam noví ľudia, ktorí sa chodili presvedčiť, či to je naozaj pravda, že Dara sa dusí,“ pokračovala.

„Ja som stále s rukou hore ich ubezpečovala, že o chvíľku to skončí. Mne bolo fakt zle. Ja som sa nemohla dodýchnuť,“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

„Moje dieťa, moja Laura vybehla zo šatne na tú chodbu v O2 aréne a zakričala, aby niekto zavolal záchranku. Dorazila záchranka. Presunuli ma do záchranky, infuzka, dorazila ďalšia doktorka, ktorá bola špecialistka na dýchacie cesty. Ja som sa im tam vstávala, že musím ísť, lebo o hodinu mi začína koncert. Ona ma úplne držala s rukou na hrudi, že ona rozhodne, či vôbec nejaký koncert bude,“ opisovala ďalej.

Jediný, kto prišiel do sanitky, bol Leoš Mareš, ktorý bol organizátorom koncertu. „Celá vec podľa mňa trvala dobrých 40 minút,“ priznala Dara Rolins s tým, že v spreji bol propolis, na ktorý je alergická, čo nevedela.

Zdroj: YouTube/Fun Radio 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News