Známa speváčka

Známa speváčka to v poslednom období nemá v živote veľmi jednoduché. Podľa informácií, ktoré zverejnil portál Images, s odvolaním sa na tlačovú agentúru, hrozí obľúbenej Shakire väzenie. Už čoskoro sa bude musieť postaviť pred súd.

45-ročná latinskoamerická hviezda je obvinená v prípade daňových podvodov v Španielsku. Shakira vraj neodviedla 14,5 milióna eur z daňových príjmov v rokoch 2012 až 2014. V tomto období podľa jej zástupcov v Španielsku nežila. Oficiálne bydlisko mala v tom čase na Bahamách, aj keď sa v Španielsku zdržiavala.

Shakira
zdroj: Instagram/shakira

Známa speváčka teraz odmietla dohodu, ktorú jej v tomto prípade ponúkol prokurátor. Obvinenie pritom prišlo zo strany prokuratúry ešte v roku 2018, no doteraz sa o ňom vôbec nehovorilo. Z toho dôvodu sa bude musieť postaviť pred súd. Ak by ho nebodaj prehrala, hrozí jej dokonca odňatie slobody. Zatiaľ nepoznáme dátum pojednávania, no ten môže prísť kedykoľvek, v najbližších dňoch, ale aj o niekoľko mesiacov.

Podľa mediálneho tímu obľúbenej kolumbijskej speváčky si Shakira vždy plnila svoje daňové povinnosti, čo uviedli aj v oficiálnom vyhlásení. Tento prípad považuje za úplné porušenie svojich práv a je presvedčená o svojej nevine.

Známa speváčka Shakira
zdroj: Instagram/shakira

Známa speváčka neprežíva šťastné obdobie

Posledné mesiace sú pre Shakiru mimoriadne náročné. Okrem obvinenia sa musí vysporiadať aj s krízou vo svojom osobnom živote. Len nedávno sa na verejnosti objavili informácie o tom, že sa po 12 rokoch rozišla so svojím partnerom Gerardom Piquém. Dôvodom mala byť údajná nevera z jeho strany.

Aj keď ju táto správa musela veľmi zasiahnuť, kvôli spoločným deťom sa s Gerardom snaží vychádzať a chce udržiavať dobré vzťahy. Nedávno sa dokonca objavili v susednom Česku, kde sa boli pozrieť na zápas svojho syna.

Veríme, že napokon všetko dobre dopadne a celý prípad sa vyrieši v prospech Shakiry. Vieš si vôbec predstaviť, že by musela ísť sedieť?

Zdroj: Images

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News