Rytmus a Dara
Instagram/jasmina_alagic, Facebook/Teleráno

Expartneri Rytmus a Dara sa ukázali na verejnosti prvýkrát od rozchodu v roku 2018. Bolo to na výročnom koncerte k okrúhlym 50. rokom známej speváčky. Spoločne si tam zaspievali a navzájom si venovali dojemné slová, čo teraz koluje na sociálnych sieťach. Čo na to ale terajšia raperova partnerka, Jasmina Alagič?

Hľadisko hýrilo celebritami

Na veľkolepom koncerte, priamo na pódiu či v hľadisku nesmeli chýbať ani internetové či spevácke hviezdy českého a slovenského šoubiznisu. Súčasťou oslavy priamo na pódiu bola Tina, Monika Bagárová, Anita Soul či Darin expartner Patrik Rytmus Vrbovský. Oslávenkyňa si dokonca zaspievala aj so svojou dcérou Laurou, ktorá sa takisto ohromne predviedla.

Dara Rolins koncert
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Slovenská speváčka Sima zohnala lístky na poslednú chvíľu, no v hľadisku nesmela chýbať ani Darina dobrá kamarátka Dominika Cibulková. Fanúšikovia sa fotili aj s exfarmárkou a influencerkou Luciou Mokráňovou. Alebo s bývalou playmate Lelou Ceterovou. 

Rytmus a Dara opäť spolu

Spoločnú pieseň s názvom „Party DJ“ Rytmus a Dara naspievali v roku 2006. Vtedy ešte tvorili najkrajší a najstabilnejší pár slovenského šoubiznisu. Boli spolu dlhých 7 rokov, no raperovi potom učarovala slovenská moderátorka Jasmina Alagič, s ktorou sú dnes manželia a vychovávajú spolu syna Sanela.

Dara Rolins svoje 50. narodeniny oslávila už pred niekoľkými mesiacmi v Taliansku, spolu so svojím terajším partnerom Pavlom Nedvědom. Na tento koncert sme ale čakali dlho. Aj sme od neho veľa očakávali, o čom svedčí vypredaná pražská O2 aréna.

Dara Rolins na koncerte
zdroj: Instagram/78kate_

A veru, že išlo o veľkolepú udalosť, kde si Dara, okrem iných, zaspievala aj s Rytmusom. Ten jej vzdal obrovský hold, čo mu speváčka vrátila a celá aréna burácala. Expartneri sa spolu totiž objavili na verejnosti prvýkrát od rozchodu.

„Darinka, v prvom rade by som chcel poďakovať za všetko, že sa o nás staráš, o tú hudbu, že nás ovplyvňuješ. Gratulujem ti k tejto krásnej udalosti plnej O2 aréne, veľký potlesk. Prajem ti veľa zdravia, veľa šťastia, veľa lásky, lebo o tom to je,“ povedal raper, za čo mu Dara poďakovala.

Silní muži vždy definovali môj život. Som rada, že sú tu všetci, ktorých mám rada,“ dodala.

A čo na to Rytmusova manželka Jasmina Alagič? Nuž, tá svoju polovičku sprevádzala do Prahy, no z koncertu na svojom Instagrame zatiaľ nič nezverejnila. Namiesto toho brázdila ulice hlavného mesta Čiech s maminou a synom Sanelom.

Jasmina Alagič v Prahe
zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Zdroj: YouTube/Martin Matějka, Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News