Plačková a Alagič
Instagram/jasmina_alagic

Zdá sa, že ich spája rovnaký zmysel pre humor. Zuzana Plačková a Jasmina Alagič Vrbovská, svoj pracovný vzťah posunuli na úroveň dobrého priateľstva. Po úspechu v biznise sa ich životy prepojili a sú pri sebe aj v dôležité momenty svojich životov. V priebehu jedného týždňa majú až 3 dôvody na oslavu a na Instagrame sa pochválili dokonca aj vzájomnými darmi. Zuzana už dokonca myslí aj na druhé bábätko Vrbovských!

Minulý pondelok oslavovala svoje 31. narodeniny slovenská podnikateľka a influencerka Plačková, ktorá pomyselne kraľuje tejto sociálnej sieti v našich končinách. Prvú oslavu si vychutnala v súkromí s manželom, ktorý jej nachystal netradičné prekvapenie. Pár dní na to sa však konala veľkolepá párty, ktorú spojila aj s odhalením pohlavia ich dieťatka.

Známe Slovenky spojil biznis

Všetci prítomní a aj sledovatelia z Instagramu zistili medzi prvými, že Zuzana a René budú mať synčeka, ktorý dostane meno Dion. Na luxusnú oslavu, kde boli pozvaní len vybraní hostia. Dorazila, samozrejme, aj samotná Jasmina s Rytmusom a synčekom Sanelom. Tá svojej kamoške predtým verejne zagratulovala naozaj vtipne a netradične. A teraz sa jej to vrátilo!

Práve dnes totiž oslavuje svoje 33. narodeniny Jasmina a Zuzana jej rovnako poslala odkaz cez Instagram. „Nerátala som s tým, že tak rýchlo po mne máš narodky a ešte si aj vyhrala stávku, čo sme si dali, tak teraz naozaj neviem, čo za dar ti mám ja dať, lebo to musí byť že 2 v 1,“ priznala sa Plačková. Zároveň však šokovala jasným odkazom o ďalšom dieťati.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News