Leoš Mareš a Dara Rolins
Instagram/dararolins_Vermi, Instagram/leosmares

Známy český moderátor Leoš Mareš neudržal tajomstvo svojej kolegyne a bonzol ju. Slovenská spevácka diva Dara Rolins to napokon potvrdila aj na svojom Instagrame. Fanúšikovia jasajú!

Ešte včera to boli iba domnienky, no dnes sa to stalo pravdou. Leoš Mareš totiž prezradil, že Dara Rolins chystá obrovskú novinku. Kvôli veľkému úspechu jej špeciálneho koncertu na počesť svojich 50. narodenín sa slovenská speváčka rozhodla, že usporiada ďalší.

Leoš Mareš ju bonzol

„Koncert, ktorý bude mapovať celú moju kariéru bude len JEDEN, bez možnosti pustiť si ho ešte raz,“ upozornila fanúšikov Dara ešte pred niekoľkými mesiacmi vo svojom príspevku na Instagrame. Vtedy svoj veľkolepý koncert ešte len pripravovala, no zdá sa, že po ňom svoj názor zmenila, pretože podľa slov Leoša Mareša chystá ďalší.

Dara Rolins s dcérou na koncerte
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

„Ja som teraz dohovoril s Darou Rolins. A Dara mi povedala, že oukej. Že Dara 2 môže byť. Nemáme ešte termín, a vlastne si myslím, že to nie je ani dôležité. Ale Dara 2 bude. Pre tých, čo to nevideli, pre tých, čo nezohnali vstupenky,“ povedal moderátor vo svojom videu s tým, že hneď idú s Darou hľadať termín.

Keďže Leoša poznáme ako veľkého srandistu, nikto nevedel, či je to pravda. Pod príspevkom na Instagrame sa svojej kolegyni musel ospravedlniť, pretože zrejme povedal niečo, čo nemal a dohodli sa, že to bude tajomstvo. „Prepáč Dara… ja sa ti fakt ospravedlňujem, ale musel som to povedať,“ napísal pod video.

Špekulácie a slová Leoša Mareša sa práve dnes stali skutočnosťou. To, že bude druhý veľkolepý koncert, potvrdila aj Dara Rolins v príbehu na svojom Instagrame.

A nepresvedčil ju iba samotný moderátor, ale aj dojemné fotky či videá fanúšikov na sociálnej sieti. „Mám pocit, že žijeme inak po tomto koncerte,“ napísala fanúšička do svojho príbehu, ktorý Dara prezdieľala a dopísala k nemu: „A preto bude DARA 2!!!!“

Dara Rolins koncert 2
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Dokonca už existuje aj plagát, no zatiaľ na ňom nie je dátum konania koncertu. Pozrieť sa naň môžeš po kliknutí SEM. Tak čo, pôjdeš si to vychutnať aj ty?

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News