instagram/jasmina_alagic

Jasmina Alagič Vrbovská je nie len skvelou moderátorkou, ale aj akousi učiteľkou šťastného života. Na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 450-tisíc followerov, sa so svojimi fanúšikmi častokrát delí o svoje radosti, pozitívne vnímanie sveta, a motivuje iné ženy k tomu, aby boli vďačné za každú „maličkosť“.

Pre manželku Patrika „Rytmusa“ Vrbovského a mamičku ich spoločného synčeka Sanela je láska a rodina najviac na svete. Preto sú to práve jej najbližší a chvíle strávené s nimi to najčastejšie, čo zdieľa na svojich sociálnych sieťach.

Pomedzi to sa tam však nájdu aj jej vlastné snímky, na ktorých vyzerá takmer vždy ukážkovo. Veď je to krásna žena. No nedávno pobavila fanúšikov zábermi, ktoré sama označila za svoje najotrasnejšie.

Jasmina totiž nestratila kúsok dieťaťa v sebe a užíva si každú možnú srandu. Nedávno sa dala v zábavnom parku na jazdu horskou dráhou, ktorá je určená aj pre deti. V spoločnosti svojho švagra si na kameru natočila svoje skutočné pocity z tejto atrakcie, ktoré teraz bavia internet. Tak sa zdá, že aj keď má odvahu na všeličo, rýchle kolotoče nie sú pre ňu.

Čo povieš, pobavilo aj teba toto prirodzené a odviazané video krásnej Jasminy?

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News