Karlos a Lela Vémola

Lela Vémola mala celkom rušný víkend. Najprv prestrihovala pásku počas otvárania nových rímskych kúpeľov Caracalla Spa v kúpeľoch Brusno, kde si to užila po boku jej dobrého kamaráta Petra Gamana, s čím sa obaja pochválili na Instagrame.

Potom sa Lela vrátila späť do Česka, na veľký koncert Kontrafaktu v pražskej O2 aréne. Tam už ale prišiel aj jej manžel Karlos. Spolu sa následne ešte zabavili aj na diskotéke v klube.

Lela Vémola si užila kúpele s týmto chlapom

Lela Vémola je na Slovensku a Česku známa ako manželka známeho MMA zápasníka, no to nie je všetko. Krása je u nej na prvom mieste a chce sa vo svojom tele cítiť dobre.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Gaman (@peter.gaman)

Aj to je dôvod, prečo si na sebe nechala niekoľko vecí vylepšiť. Dokonca v jednom z rozhovorov priznala, že s úpravami začala už v osemnástich a doslova na nich bola závislá. Má ich na sebe toľko, že to ani nevie spočítať a v prsiach má maximálne výplne.

Pomaly z toho ale začala upúšťať. Začala sa jej totiž páčiť prirodzenosť a elegancia. Nechala si zmenšiť pery a aj hlboké výstrihy sú minulosťou. Takto decentne sa obliekla aj na „otváračku“ do kúpeľov Brusno, kde si to užívala po boku chlapa, no jej manžel Karlos to nebol.

Spolu s kamarátom, známym fotografom Petrom Gamanom, s ktorým sa priatelí už od detstva, potom dokonca išli aj relaxovať do wellnessu. Po oddychu sa zase vybrali užiť si to na koncert Kontrafaktu do O2 arény v Prahe. Tam už prišiel aj Karlos, s ktorým sa Lela Vémola nezabudla vyfotiť. Ich párty ale ešte pokračovala na diskotéke v jednom z pražských klubov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Zdroj: Instagram/peter.gaman, Instagram/lela_ceterova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News