Lela Vémola

Toto veru asi nikto nečakal. Lela Vémola sa po rokoch umelej krásy rozhodla pre prirodzenosť. A už o tom nesvedčí len to, že sa začala elegantne obliekať a veľkým výstrihom dala zbohom. Teraz si dokonca nechala vylepšiť pery, s čím sa pochválila na Instagrame a musíš uznať, že jej to takto naozaj pristane viac. 

Na ceste za prirodzenosťou

Lela Vémola sa netají tým, že podstúpila toľko plastických operácií, že ich nevie ani spočítať. S umelou krásou začala už vo svojich 18 rokoch a v jednom z rozhovorov minulý rok dokonca priznala, že na nich bola doslova závislá.

„Nenechala som si poradiť a doplatila som na to. V ďalšom roku plánujem ďalšiu, ale už poslednú operáciu. Svoju chybu z mladosti si nechám opraviť a potom už končím,“ priznala vtedy a doteraz neprezradila, aký nepodarený zákrok si ešte chce dať upraviť.

Pred pár dňami dokonca priznala, že v prsiach má maximum výplne, aký ponúka náš trh. Veľkosť jej implantátov je neuveriteľných 1100.

Na konci minulého roka bola na plastickej operácii nosa a očných viečok v Iráne, z ktorého prišla veľmi spokojná. Potom nás zase prekvapila, že sa zbavila výstrihov a začala sa obliekať menej vyzývavo. Elegancia sa jej zapáčila a manželovi Karlosovi vraj tiež.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Lela Vémola si dala zmenšiť pery

Zdá sa, že Lela Vémola teraz prekvapila všetkých, ktorí si mysleli, že to s prirodzenosťou nemyslí vážne. Dala si zmenšiť pery a musíš vyznať, že jej to len pomohlo.

„Veľmi dlho som uvažovala nad zmenšením mojich pier. Dnes prišiel ten deň a odhodlala som sa tento zákrok podstúpiť. Myslím si, že ma menšie pery omladili, a zároveň mi zjemnili črty tváre. Veď posúďte sami, výsledok je na konci videa. Čo hovoríte na túto zmenu?“ napísala pod video na svojom Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News