Karlos a Lela Vémola
Instagram/karlos_terminator_vemola, Instagram/lela_ceterova_official

Manželka známeho českého MMA zápasníka, Lela Vémola (zaslobodna Ceterová), sa mení pred očami. Opäť zmenila imidž, s čím sa pochválila na svojom Instagrame a je z nej iná žena. 

Stará Lela nadobro odišla

Ak manželku známeho bojovníka sleduješ, možno si si všimla, že sa v poslednej dobe celkom mení. Po tom, čo pôsobila ako moderátorka vlastnej šou na TV Barrandov, začala sa obliekať elegantnejšie. Extravagancia a hlboké výstrihy sú preč a dokonca chce skončiť aj s estetickými zákrokmi a plastickými operáciami.

„Štýl elegancie sa mi páči, cítim sa v ňom skvele. Stará Lela nadobro odišla, ja už iná nebudem. Budem uberať,“ priznala na začiatku marca a dodala, že Karlosovi sa to tiež začalo páčiť.

Lela Vémola už za svoj život podstúpila niekoľko zákrokov. Minulý rok si nechala vylepšiť nos a tento rok sa vraj chystá ľahnúť pod nôž chirurga poslednýkrát. V jednom z rozhovorov však nechcela špecifikovať, ktorú chybu z minulosti chce napraviť tentokrát.

Lela Vémola s novým imidžom

Aj fanúšikovia si jej prechod z extravagantnosti na elegantnosť všimli a v komentároch jej štýl vychvaľujú. Najnovšie sa však dala na ďalšiu zmenu imidžu.

Známa blondínka navštívila kaderníka, kde si nechala opäť predĺžiť vlasy a dala si urobiť ofinu. „Zachcelo sa mi niečo nové. Ofinka to istí,“ napísala Lela pod najnovšiu fotku na svojom Instagrame. „Najprv sme odpájali odrastené spoje, potom tónovali vlásky a nakoniec napájali nové stredoeurópske blond vlasy. Veľmi som spokojná,“ popísala.

Ako jej to podľa teba pristane?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Lela ale nie je jediná známa osobnosť, ktorá podľahla tomuto trendu. Ani krásne dvojičky z hudobnej skupiny Twiins neodolali takejto sviežej zmene. A Treba uznať, že všetkým týmto ženám to ubralo na veku bez toho, žeby to už potrebovali.

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News