Instagram/karlos_terminator_vemola

Zdá sa, že nevera a škandály okolo ich vzťahu im vôbec neprekážajú. Aj keď sa MMA zápasník Karlos Vémola a playmate Lela Ceterová už neraz rozišli, stále si k sebe nájdu cestu. Ani po posledných náročných týždňoch plných obvinení a klamstiev však stále nie je vylúčené, že sa tento česko-slovenský pár postaví pred oltár. Karlos sa pre expres.cz vyjadril v otáznikoch.

Pomohol im opäť výlet do Dubaja? Aj keď 36-ročný Terminátor priznal, že 32-ročnú modelku Lelu vzal so sebou do luxusnej destinácie iba preto, lebo ho o to prosila, zdá sa, že aj toto im mohlo pomôcť začať dávať ich vzťah opäť do poriadku. Sú tomu len 2 týždne, čo zápasník v návale emócií prehlásil, že ho snúbenica podvádza a preto sa s ňou rozchádza.

Upravená blondínka mu mala byť údajne neverná len pár týždňov po tom, čo na svet priviedla ich druhé spoločné dieťa, syna Rockyho. Podobný scenár sa pritom odohral aj pred dvoma rokmi, keď porodila ich prvé bábätko, dcérku menom Lili. Vtedy vyšla na povrch Karlosova nevera, Lela aj s dcérkou sa odsťahovali, no po pár týždňoch a spoločnej dovolenke v Dubaji ohlásili rovno aj zásnuby.

Karlos je žiarlivý. Nemám žiadneho milenca. On si myslí, že milencom je pomaly každý, koho stretnem. Veď ja už ale nechodím ani na schôdzky, pretože mám bábätko. Som len doma a starám sa o deti,“ odkázala cez svoju manažérku po obvinení z nevery.

Napriek tomu, že s deťmi ušla z domu, pretože Vémola bol vraj agresívny, opäť žijú spoločne a zápasník dokonca opäť šokoval svojím vyhlásením.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News