instagram/tvmarkizaofficial

Ak patríš k romantickým dušiam, potom ti sledovanie show Svadba na prvý pohľad, ktorú vysiela televízia Markíza, nemohlo ujsť. V experimente hľadajú odborníci ľudí, ktorí sa podľa nich k sebe dokonale hodia. Až tak, že sa prvýkrát uvidia priamo pred oltárom. 

Takto si svoje áno povedalo už niekoľko párov, ktorých následne čakali romantické medové týždne, na ktorých sa lepšie spoznali. No rozprávka sa končí momentom, kedy sa spolu vrátia do reality a začnú spolu bývať. Počas bežných dní sa tak môžu odhaliť aj mnohé nezhody. Kým niektoré dvojice sa takto len viac zbližujú, iné si medzi sebou vytvárajú odstup.

Takto to po včerajšej časti vyzerá aj so sympatickým párom Veronikou a Adamom, ktorí zažili nepríjemnú situáciu. Veronika si totiž s kamarátkou v meste vypila a domov prišla s vyše hodinovým meškaním, aj keď bola s novým manželom dohodnutá na večeru. Adam, ktorý alkohol nepije vôbec, nebol z tejto situácie nadšený.

,,Medzi nami to nefunguje, a keď vidím takéto veci, tak to ani fungovať nebude!” spustil na Veroniku, ktorá sa pri ňom rozplakala. Následne sa pobrala radšej spať a Adam ostal nahnevaný sám. Čoskoro zistíme, či túto situáciu dokážu prekonať.

Čo myslíš, hodia sa k sebe a môže im to naozaj vydržať?

 

Zdroj: voyo.markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News