Instagram/lela_ceterova_official

Odlet do Dubaja naozaj potvrdil. Karlos „Terminátor“ Vémola pre blesk.cz priznal, že na svoju pracovnú cestu do luxusnej destinácie so sebou vzal aj matku svojich detí, playmate Lelu Ceterovú. Či z nich naďalej budú snúbenci je po nedávnom škandále nejasné, keďže už v minulosti dokázali, že si neveru vedia odpustiť. 

Len včera vyšlo na povrch, že dvojica spoločne odletela do Dubaja po tom, čo v posledných dňoch riešili veľké partnerské nezhody. Fanúšikovia tak mohli očakávať, že ich dovolenka znova udobrí, keďže už v minulosti zvolili cestu do Dubaja po tom, čo mali krízu kvôli nevere MMA zápasníka.

Po necelých dvoch rokoch sa scenár zopakoval, no tentokrát si zavarila 32-ročná slovenská modelka.

Šok nastal vo chvíli, keď Karlos verejne prehlásil, že sa s Lelou rozchádza, keďže ho mala podvádzať s jeho blízkym priateľom. A to všetko len pár týždňov po tom, čo mu porodila druhé dieťa, syna Rockyho. Istého muža však obvinil neprávom, no za tým, že mu blondínka priznala neveru, si stál. Ona po svojej manažérke odkázala, že Karlos je len žiarlivý a nič z toho nie je pravda. Avšak, ešte niečo tu zaváňa klamstvom.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News