Lela Ceterová s rodinou
Instagram/lela_ceterova_official, Instagram/karlos_terminator_vemola

Bývalá playmate Lela Vémola, za slobodna Ceterová, sa v médiách nepreslávila iba kvôli kontroverznému a talianskemu vzťahu s MMA zápasníkom. Všetci sme si ju všimli aj preto, že je z nej už hotová Barbie a netají sa tým, že obľubuje plastické operácie. V úprimnom rozhovore v relácii Holčičky prehovorila o svojej závislosti, s ktorou chce konečne skončiť.

Práve pred niekoľkými dňami sme ti už stihli prezradiť, že sa Lela Vémola objavila v relácii TV Barrandov. Pod palcom ju má známa česká moderátorka Agáta Hanychová, ktorá tam slovenskú Barbie vyspovedala.

Pýtala sa jej na nedávnu mileneckú aféru jej manžela a úprimnosťou nešetrila ani v ďalšej otázke, ktorá sa týkala plastických a estetických zákrokov.

Karlos a Lela Vémola, Agáta Hanychová a Soukup
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

S týmto Lela Vémola definitívne skončila

Nebolo to tak dávno, čo Lela odletela do Iránu, aby si tam nechala urobiť nos a viečka. Prišla odtiaľ snáď úplne iná žena. Najlepšie rozhodnutie v mojom, živote bolo ísť na nos. Ktokoľvek ma stretne a pozná ma, tak mi povie, že je to super. O to viac ma teší, že tú zmenu nevidím len ja, ale aj okolie,“ priznala Lela po príchode do Česka.

„Veľmi to bolelo, ale stálo to za to. Mala som ho zle urobený. Transplantovali mi chrupavku z ucha do nosa a prerobili mi ho. Chirurg mi povedal, že za dvadsať rokov, čo operuje, vraj nezažil tak pokazený nos,“ prezradila v šou Holčičky.

Lela Vémola
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Lela za svoj život podstúpila už množstvo plastických operácií. Dokonca ich bolo až toľko, že to nevie spočítať. „Prvú operáciu som podstúpila v osemnástich rokoch. Mala som aj veľa reoperácií. Kedysi som na tom bola závislá, ale som mama dvoch detí a vnímam riziká, aj všetky veci okolo. Narkózy už znášam horšie,“ zverila sa Agáte.

„Nenechala som si poradiť a doplatila som na to. V ďalšom roku plánujem ďalšiu, ale už poslednú operáciu. Svoju chybu z mladosti si nechám opraviť a potom už končím,“ doplnila na záver.

Lela s deťmi
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Lela ale v relácii nechcela špecifikovať, o čo presne ide. Asi nám teda ostáva nechať sa prekvapiť.

Zdroj: TV Barrandov/Holčičky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News