Vémola a Ceterová

Vémola a Ceterová majú zase rodinné problémy. Neboj sa, nejde o ďalší škandál iba pár dní po svadbe. Tentokrát je to o inom a ide skôr o zdravie niekoľkomesačného Rockyho, ktorého včera chytili vysoké teploty. A Lela sa s tým ihneď posťažovala na svojom Instagrame

V ich životoch je to rušné každú chvíľu. Vémola a Ceterová sa ani pár dní po svadbe doma rozhodne nenudia. Ich taliansky vzťah si už prešiel hádam všetkými skúškami. A teraz ich zastihla ďalšia nepríjemnosť.

Karlos Vémola a Lela Ceterová
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Vémola a Ceterová v smútku

Lela Ceterová alebo teda teraz už skôr Vémolová je na svojej sociálnej sieti veľmi aktívna. Jej rodina nemá ani trošku súkromia, pretože kontroverzný párik na svojich profiloch neustále zverejňuje príspevky z domova. Nejde ani tak o Karlosa, ako o jeho manželku Lelu.

A tá včera večer prišla s ďalšou smutnou správou, zatiaľ čo jej v náručí plakal niekoľkomesačný Rocky. Prednedávnom skončila v nemocnici Lili a všetko, našťastie skončilo dobre.

Karlos Vémola a Lela Ceterová
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Nemohla ísť na žúrku

Tentokrát ju skôr ale trápilo to, že si nemohla ísť užiť piatkový večer do mesta s kamarátkami. Ich malý synček dostal vysoké teploty a mamina s ním musela ostať doma. 

„Ten pocit, keď sa ti konečne podarí vybaviť stráženie. A tešíš sa ako malé dievča, že konečne môžeš ísť s holkami na babskú jazdu. Ísť si sadnúť, dať si nejaký drink, zatancovať si. Už si vyberáš deň predtým šaty, aké si dáš, máš z toho dobrú náladu a zrazu ráno zistíš, že malý krpatý má proste teplotu. Takže plány mi padli,“ posťažovala sa Lela v príbehu na svojom Instagrame.

A dnes ráno sme sa dozvedeli, že Vémolova manželka celú noc nespala. Rockymu už teplota zo 40 síce skĺzla na 39, no to aj tak nie je žiadna sláva. Dúfame teda, že sa malému synčekovi čoskoro polepší a už to bude iba dobré.

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News