Instagram/karlos_terminator_vemola

Na čo bolo takéto divadlo dobré? V utorok sa rozpútalo hotové mediálne šialenstvo okolo dvojice Karlosa Vémolu a Lely Ceterovej. Prostredníctvom rôznych webov si posielali odkazy a nedokázali sa spolu porozprávať. Portál Fight Live teraz prichádza s exkluzívnym vyjadrením „terminátora“, ktoré vyvracia to, čo tvrdil len pred pár hodinami.

MMA zápasník najskôr zverejnil video, v ktorom obvinil svoju snúbenicu z toho, že ho podvádza s jeho kamarátom aj napriek tomu, že len pred pár týždňami mu porodila syna Rockyho. Toto video už na jeho profile nenájdeš, pretože ho radšej zmazal.

Medzitým sa ozvala aj bývalá playmate Lela Ceterová, ktorá musela údajne ujsť z domu a uchýlila ju kamarátka. Tvrdila, že jej Karlos zobral telefón a obvinila ho z toho, že ju zbil, a tak pripravuje na neho trestné oznámenie.

Podľa najnovších informácií by malo byť všetko úplne inak. Českému portálu Fight Live poskytol mediálny zástupca bojovníka prekvapivé vyhlásenie.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

„Karlos Vémola aktuálne neprechádza ľahkým životným obdobím. Dlhodobo ho trápia zdravotné problémy, ktoré mu neumožňujú robiť to, čo má v živote najradšej, a to je zápasenie. Karlos je milujúci otec všetkých jeho detí, ktorým chce dávať v živote to najlepšie. Na tom jeho aktuálne problémym s Lelou Ceterovou nič nemenia,“ prezradil na úvod.

„V návale emócií natočil na sociálnu sieť Instagram video, ktoré potom z vlastnej vôle zmazal, pretože chcel, aby sa jeho fanúšikovia dozvedeli pravdu od neho samého a nie z článkov v bulvári. V súčasnej chvíli ide iba o to, aby sa vzájomné problémy a nezhody rodičov čo najmenej dotkli malého Rockyho a Lily.“

Za rozpadom ich vzťahu by nemala byť žiadna nevera Lely tak, ako to Karlos na svojom Instagrame prezentoval. „Nezhody, ktoré medzi Lelou a Karlosom nejakú dobu trvajú, sa týkajú len ich dvoch a nikoho iného. Karlosa Vémolu spätne veľmi mrzí, že do ich vzájomných partnerských problémov bol neprávom uvedený pán Kaiser a jeho rodina, ktorá s ich rozchodom nemá nič spoločné. Karlos dnes pána Kaisera osobne kontaktoval a vyjadril jemu aj jeho manželke úprimné ospravedlnenie.“ 

Informácie o tom, že by mal MMA bojovní fyzicky zaútočiť na jeho partnerku, popreli. „V každom prípade zásadne odmietame akékoľvek obvinenia z fyzického útoku na Lelu Ceterovú, ku ktorým nikdy nedošlo,“ dodal mediálny zástupca Karlosa na záver.

Takéto rozuzlenie ich vzťahových problémov neočakával asi nikto. Je teda otázkou času, či si dvojica dá ďalšiu šancu alebo týmto ich láska nadobro končí. Čo si o tom myslíš ty?

Zdroj: Fight Live

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News