Lela Ceterová a Karlos Vémola
Instagram/lela_ceterova_official

Tá má ale veľkú odvahu! V dome českého zápasníka Karlosa Vémolu a jeho snúbenice Lely Ceterovej, vyčíňali zlodeji. Zatiaľ čo on riešil počas uplynulého víkendu pracovné záležitosti, Lela bola s deťmi doma. Keď sa k nim vkradli neznámi páchatelia, modelka nabrala odvahu a múdro s nimi zatočila. Informácie potvrdil Karlos pre iSport.

36-ročný MMA zápasník bol počas sobotného večer na Oktagone, keď mu zavolala 32-ročná vystrašená snúbenica. „Lela mi napísala, že niekto je v dome. Najprv som si myslel, že možno len počula niečo podozrivé. Nepodcenil som to však a povedal som jej, aby zavolala susedovi,“ prezradil Karlos Vémola.

Lela však skôr, ako zavolala suseda, spravila ešte niečo veľmi odvážne.

Matka ich dvoch detí – dcérky Lili a syna Rockyho, šla za zvukmi, ktoré viedli do šatníka. Zistila, že práve tam niekto lezie cez okno. „Bola v spálni s deťmi a zachovala sa veľmi statočne, vzala kľúč a zavrela šatník, ktorý je vlastne jednou miestnosťou. Zlodeji začali vybiehať zo šatníka na chodbu, hoci ju počuli a vedeli, že zamkla dvere,“ opísal situáciu otec rodiny Vémola, ktorý v tom čase doma nebol.

Následne zavolala ich suseda, ktorý je poľovník a zároveň takou ich ochrankou. Našťastie, zlodeji z domu ušli. Podľa zabezpečenia sa zistilo, že vnútri boli 4 minúty a spolu s nimi zmizla i malá krabička so zlatými šperkami. Zvláštne na tom je, že zlato nebolo to najdrahšie, čo v šatníku bolo. Karlos prezradil, že práve tam majú mnohé cennosti. Napríklad aj také hodinky Rolex, ktoré nevzali.

Zápasník bol presvedčený, že keďže majú doma dravé zvieratá, nikto sa k nim neodváži vkradnúť. Opak je však pravdou a toto bolo aj pre nich veľké poučenie. Najnovšie Vémola investuje do dobrého kamerového a poplašného systému.

Lela sa ako matka zachovala mimoriadne odvážne

Zdroj: isport.blesk.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News