Instagram/lela_ceterova_official

MMA zápasník Karlos Vémola a jeho snúbenica, playmate Lela Ceterová, sú hádam najsledovanejším párom československého šoubiznisu. Určite aj vieš prečo. Známi sú totiž najmä vďaka aféram, o ktorých sme viackrát písali aj my. Najnovšie sa však ukázalo, že láska v nich priam prekypuje. 

Lela je známa tým, že na svojom instagramovom profile zverejňuje každú chvíľku zo súkromného života mladej rodiny. Inak tomu nebolo ani včera. Pre sledovateľov si pripravila veľkolepé prekvapenie, ktorým ukázala láskyplné a oddané gesto voči svojmu partnerovi.

Deň v tetovacom salóne

Na Karlosovi tetovania vidno už z diaľky, no možno si ani nevedela, že potetovaná je aj jeho partnerka. Lela má totiž pod kľúčnou kosťou ozdobným písmom napísané meno dcérky Lili. Práve včera jej pod tento nápis pribudlo aj meno trojmesačného synčeka Rockyho.

zdroj: Instagam/lela_ceterova_official

Lela sa do tetovacieho štúdia nevybrala iba kvôli tomu. Svoju nekonečnú lásku ku Karlosovi totiž vyjadrila veľkým tetovaním na ruke. Na obrázku je nakreslený práve jej snúbenec. Nedá sa nevšimnúť ani nápis pod jeho podobizňou. Svietia tam slová „My King“, čo v preklade znamená „môj kráľ“. Výsledok ťa určite poriadne prekvapí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News