Vémolovci

Karlos a Lela Vémola mali doma celkom husté ovzdušie. Dôvodom mala byť ďalšia nevera MMA zápasníka. Známa slovenská Barbie teraz ale v relácii „Holčičky“ prehovorila o tom, ako si to manželia medzi sebou vyriešili. Ostanú spolu alebo ich čaká rozvod?

Lela Vémola sa k spomínanej kauze už viackrát vyjadrila aj na svojich sociálnych sieťach. Nielen, že Lela bude mať vlastnú šou, ešte sa zastavila aj v relácii, ktorú moderuje známa Češka, Agáta Hanychová. Prehovorila tam o nedávnom škandále jej manžela, ktorý sa týkal nevery s 18-ročnou herečkou z filmov pre dospelých.

Karlos Vémola a Lela Ceterová
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Lela Vémola prehovorila o vzťahu s Karlosom

Kríza novomanželov je podľa všetkého zažehnaná. Na sociálnych sieťach si vyjadrujú lásku, akoby ich celá táto nevernícka kauza ešte viac spojila. Lela Vémola v relácii Holčičky prezradila, ako sa im to s manželom podarilo prekonať.

„Túto kauzu sme už uzavreli. Nevraciam sa k tomu, nie je potrebné to rozoberať ani víriť, idem ďalej. Je to o tom, že si človek musí s tým mužom sadnúť a otvorene si určité veci povedať. Povedať si, čo bude ďalej. Bez komunikácie by ten vzťah nefungoval, pretože keď si to nepoviete, je to problém,“ prezradila známa blondínka.

Karlos a Lela Vémola, Agáta Hanychová a Soukup
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

„Doma je strašne milý, starostlivý. Miluje deti a máme doma pohodu. Samozrejme, máme mnoho zvierat, s ktorými sú starosti. Ale žijeme bežný život ako každý,“ uzavrela.

Chcú si rozšíriť rodinu

Napriek tomu, že to medzi sebou vyriešili, vo Vémolande to teraz nie je práve idylické. „Atmosféra začína u nás doma hustnúť. Do zápasu zostáva mesiac a už dávno drží diétu. Preto musím doma eliminovať jedlo, aby som ho nedráždila. Nie je nič horšie, ako keď je chlap hladný a na diéte,“ priznala Lela.

Lela a Karlos Vémola
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

„Po zápase nás čaká svadobná cesta, ktorú sme ešte nemali. Hovorili sme si, že by sme mali raz za čas vyraziť niekam bez detí, čo je podľa mňa v manželstve dôležité,“ prezradila dvojnásobná mamička s tým, že Karlos túži po ďalších deťoch. No snáď nie už po ďalších aférach…

Zdá sa teda, že u Vémolovcov je to opäť tak, ako predtým. Prekvapili ťa to?

Zdroj: TV Barrandov/Holčičky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News