Instagram/lela_ceterova_official

Ako to medzi nimi naozaj je? Dvojica Karlos Vémola a Lela Ceterová často jednajú niekedy bez rozmyslu a s horúcou hlavou. Len pred pár hodinami profesionálny MMA bojovník zverejnil video, v ktorom o svojej snúbenici tvrdí, že ho podviedla s jeho kamarátom len pár týždňov po narodení ich synčeka Rockyho.

Portál extra.cz však prichádza s novými informáciami. Bývalá playmate im poskytla exkluzívne vyjadrenie o celej situácii, no musela tak urobiť prostredníctvom svojej manažérky a priateľky, ktorá ju prichýlila spolu s dvoma deťmi. Lela totiž musela ujsť z domu a čo je ešte horšie, podľa jej slov jej Karlos údajne vzal aj telefón, a tak nemá prístup ani k svojmu profilu, aby sa mohla fanúšikom prihovoriť ona sama.

Lela a jej vyjadrenie na danú situáciu

„Môj muž je dušou bojovník. Jeho dlhotrvajúce zdravotné problémy sa často odrážajú v jeho každodennom živote a na psychike. Posledné týždne sú u nás náročné a ja ako žena po pôrode prirodzene potrebujem s deťmi pokoj. Tak ako je to Karlosom v afekte prezentované, vytvára o mne dojem, že som sa zachovala neeticky, ale opak je pravdou, v dome bolo napätie už na hrane agresivity.

S pánom, čo ho spomína Karlos, máme výhradne pracovné vzťahy a tiež aj Karlos, preto nerozumiem tejto situácii. Ako sa zachovám, zvažujem podľa toho, ako mám svojho muža, ktorý je otcom našich detí, v srdci. Musím si však zachovať aj dôstojnosť ženy a matky. Ďakujem všetkým, čo pri mne stoja, akonáhle sa dostanem k telefónu, dám živé prehlásenie.“

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Toto ale nie je všetko. Lela pre portál extra.cz prezradila aj to, že v ich domácnosti malo dochádzať k násiliu zo strany Karlosa. „Musím písať z mobilu kamarátky, ktorá ma u seba ubytovala aj s dvoma deťmi. Po tom, čo si ma zbil, keď som mala v náručí malého Rockyho. Mám z teba strach. Ešte si mi zobral aj môj mobil,“ odkázala dvojnásobná matka svojmu zjavne už ex-snúbencovi.

Karlosovi takýmto spôsobom vyčítala aj to, že ju iba vydiera podľa toho, ako sa mu hodí a na oči mu vyhodila aj opakovanú neveru. Domov vraj chodieva o druhej ráno, pretože podľa nej chodieva za inými ženami. Manažérka mala potvrdiť aj to, že Lela už spisuje trestné oznámenie, ktoré chce podať na otca jej detí.

Z obyčajného rozchodu sa to teda pekne komplikuje a je len otázkou času, kedy sa dozvieme skutočnú pravdu, ako to medzi Lelou a Karlosom naozaj je.

Čo myslíš, kto z nich hovorí pravdu? 

Zdroj: extra.cz 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News