Lela a Karlos
Instagram/lela_ceterova_official

Lela Ceterová a Karlos Vémola majú rušné obdobie už nejaký ten piatok. Po zažehnaní krízy je z nich idylický párik s dvoma deťmi, ktoré nadovšetko milujú. Rocky a Lili sú pre nich všetkým a to dokazujú aj počas náročných chvíľ, ktorými si prechádza ich 2-ročná dcéra. S maminou a ocinom včera totiž skončila v nemocnici. Na Instagrame sa k tomu už vyjadrila playmate a aj MMA zápasník. 

Tŕnistá cesta za svadbou

Známy párik sa už konečne približuje k svadbe. Zasnúbili sa už pred dvoma rokmi, no stále im to niečo prekazí. Najprv to bola choroba rodinného príslušníka, potom koronavírus a dokonca krízy, v ktorých figurovala nevera a vedelo o tom celé Česko a Slovensko. Potom sa ale prišlo na to, že všetko bolo inak. Teraz sa zdá, že je všetko v poriadku a chystá sa vytúžená svadba. Známa blondínka už dokonca mala aj luxusnú rozlúčku so slobodou.

Lela Ceterová a Karlos Vémola v strachu

Počas svojho dlhoročného vzťahu Lela Ceterová a Karlos Vémola splodili dve krásne deti. Staršia dcérka sa volá Lili a v decembri oslavovala 2 roky. Mladší synček sa volá Rocky a narodil sa krátko pred narodeninami svojej veľkej sestry.

Ak Lelu sleduješ na Instagrame, možno si si všimla, že zverejnila príbeh s dcérkou pred nemocnicou. „Veľmi zlatí doktori a sestričky, celý personál je na Montole. Takže už ideme s Lilinkou domov,“ povedala vo videu, v ktorom ďakovala za zdravotnú starostlivosť v českej nemocnici.

V ďalšom príbehu, ktorý Lela zverejnila na svojom Instagrame si si mohla všimnúť hrajúcu sa Lili, ktorá mala nad perou krvavú ranku. Už sa k tomu stihol ale vyjadriť aj Karlos, ktorý má sám zdravotné problémy, no s ich vyriešením počkal až na dnes, keďže dievčatko je preňho prvoradé.

Dcérka Lely a Karlosa
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Šťastný otecko na svojej sociálnej sieti zverejnil ospravedlnenie, že nemohol prísť na jednu z akcií v jeho nabitom programe. Dôvodom neboli iba jeho zdravotné problémy, ale aj tie dcérkine.

„Moja dcéra je chorá, takže s ňou včera moja pani lietala po doktoroch a deti sú pre mňa úplná priorita. Všetko je okej. Lilinka je, našťastie, v poriadku,“ prezradil Terminátor, ktorý zvládol ďalšiu prekážku na ceste za titulom a svadbou.

Lili teda prajeme skoré uzdravenie a kopec zdravia a rodičom veľa síl.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News