Lela Ceterová sa rozcítila: Priznala, že s Karlosom čakali dvojičky

Šoubiznis & Hot News
Lela Ceterova

Lela Ceterová sa fanúšikom väčšinou prihovára s dobrou náladou a úsmevom na perách. V úvode tohto týždňa však precitla a na Instagrame, ktoré zachytil portál Topky, ukázala svoje zraniteľnejšie ja. 

Slovenská playmate sa preslávila najmä kontroverzným vzťahom s českým MMA zápasníkom Karlosom Vémolom. Dvojica sa dala dokopy v roku 2018 prostredníctvom Instagramu, pričom za sebou má niekoľko búrlivých rozchodov. Väčšinou ich sprevádzala nevera úspešného športovca.

Láska je silný čarodej a postarala sa i o to, že po akýchkoľvek nezhodách sa Lela a Karlos vždy k sebe vrátili. Dôvodom však boli určite aj ich dve malé detičky 2-ročný Rocky a 4-ročná Lili. Práve na tehotenstvo s rozkošným dievčatkom si blondínka v pondelok zaspomínala na svojich instastories.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Lela Ceterová čakala dvojičky

Tehotenstvo patrí k najkrajším obdobiam v živote ženy. U Lely bolo ale sprevádzané veľkým strachom a bolesťou. Ako Ceterová na Instagrame priznala, pred štyrmi rokmi čakala dvojičky. Z nich prežila iba dcérka Lili. Avšak aj jej zdravie bolo ohrozené.

„Asi niekoľkokrát mi genetické testy vyšli veľmi zle a bolo to zlé, lenže ja som proste neprestala bojovať,” uviedla smutne so slzami v očiach vo svojich stories na Instagrame, ktoré zachytil portál Topky.

Všetko dobre dopadlo

Vémolova manželka sa po zdrvujúcich výsledkoch nevzdala a s lekárskou pomocou prišla do úspešného cieľa. „Snažili sme sa, fakt, išlo to a zistili sme, že tá Lilinka bude zdravá aj napriek tomu, že mám stále zlú krv, a ja som najšťastnejší človek na svete, fakt,” vyznala sa rozcítená mamička. Ľuďom poslala silný a dôležitý odkaz. Ak existuje túžba a viera, dá sa zvládnuť všetko na svete, len sa nikdy netreba vzdávať.

Ľahký priebeh tehotenstva Lela nemala ani u synčeka Rockyho. Ďalším deťom sa ale i tak nebráni. Najmä Karlos by svoje potomstvo rád rozšíril. Ideálne by vraj bolo, keby sa im opäť podarilo splodiť dvojičky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official, Topky.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News

0 %