Karlos Vémola vraj týra zvieratá

Známy český MMA zápasník Karlos Vémola vraj má ďalší veľký problém. Poukázala na to medzinárodne uznávaná odborníčka v problematike ochrany zvierat Pavla Říhová na svojom Facebooku. Venuje sa tomu aj redakcia portálu Extra.

Na konci roka 2022 celý slovenský a český šoubiznis šokovalo, keď sa na povrch dostala informácia, že vo Vémolande sa konala policajná razia kvôli exotickým zvieratám, ktoré Karlos Vémola chová na záhrade v pražskej vile. Bojovník všetko popieral a tvrdil, že má všetky potrebné povolenia.

Minulý rok v máji ho ale vraj prichytili priamo pri čine a o pár týždňov sa mal ku všetkému priznať. Svoje činy vraj oľutoval, prečo z toho údajne vyviazol len s peňažnou pokutou.

Karlos Vémola vraj má mať ďalšie veľké problémy

Teraz však portál Extra prišiel so špekuláciou, že Karlos Vémola opäť lieta v problémoch. Majú byť dokonca ešte väčšie, ako predtým. Veterinárna správa sa kvôli odstráneným pazúrom bielej tigrice, ktorú choval, mala pozrieť aj na labky jeho levíc.

Podľa informácií portálu Extra sa tam určité nedostatky našli, no Veterinárna správa sa k tomu aktuálne nechce vyjadrovať z dôvodu, že tento prípad vyšetruje polícia. Tá na otázky portálu Extra do publikovania článku tiež nereagovala.

Čo hovorí expert a z čoho všetkého Karlosa obvinila odborníčka zaoberajúca sa problematikou ochrany zvierat?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News