Vémola razia
Instagram/karlos_terminator_vemola

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

O policajnej razii vo Vémolande sme už písali, policajti prepadli bojovníka kvôli údajnému nezákonnému chovu exotických zvierat. Vémola teraz pre portál fightlive.cz zverejnil vyjadrenie. 

U Karlosa a jeho manželky Lely bola policajná razia, stalo sa tak kvôli chovu exotických zvierat, za čo mu hrozia tri roky väzenia. Vémola nebol oficiálne zadržaný ani obvinený.

Vémola o razii

K celej situácii sa vyjadril aj Karlos a podľa jeho slov môže za všetko jeho súper Patrik Kincl, s ktorým mal koncom tohto roku zápasiť. Zápas sa napokon kvôli Terminátorovým zdravotným problémom zrušil.

Vémola Kincl
zdroj: Instagram/patrik_kincl/karlos_terminator_vemola

Na začiatok sa Karlos pre fightlive.cz vyjadril, že ho polícia donútila podpísať mlčanlivosť, čo je podľa bojovníka nespravodlivé. Keďže o celej situácii píšu médiá a takisto sa k tomu vyjadruje polícia. Neskôr pokračoval vo vyjadreniach, v ktorých z celej situácie podozrieva svojho súpera.

„Poviem vám len to, čo potvrdila PČR. Boli u mňa doma na základe nejakého udania, že chovám exotické zvieratá, menovite – bieleho tigra. Išlo o účelové udanie od kamaráta Patrika Kincla, čo len potvrdzuje, ako veľmi sa ma pred tým zápasom bál. Tí úbožiaci to naplánovali presne tak, aby som to musel riešiť tesne pred zápasom, to ale ešte nevedeli, že vážne ochoriem a zápas nebude,“ vyjadril sa Karlos.

Vo Vémolande bolo vyše tridsať policajtov

Karlos sa vôbec netají tým, že chová bieleho tigra a zverejňuje ho aj na Instagrame. Tvrdí, že všetky papiere má v poriadku a má aj potrebné povolenia.

Ako sám povedal, u neho doma sa objavilo vyše 30 policajtov, ktorí hľadali jeho tigra nielen vo Vémolande, ale aj u susedov a upratovačky. Ten bol pritom na záhrade vo výbehu.

„To, že terorizovali mňa a moju rodinu, to by som ešte prekusol. Čo však nechápem, je to, že neprišli s jediným odborníkom, ktorý by sa zaoberal exotickými zvieratami. Mali tam síce ľudí z veteriny a životného prostredia, ale nikto z nich nebol schopný im odobrať vzorky. Musel som to urobiť ja, aj keď som nebol povinný to robiť. Nechcel som, aby sa to zviera stresovalo a trápilo, keď tí ľudia vôbec nevedeli, ako postupovať,“ povedal Karlos.

Najviac ho mrzí to, že sa nikto nezaujímal o tigra

„Ďalej ma mrzí, že keď už prišli kvôli exotickému zvieraťu, nedali mi jedinú otázku, čím ho kŕmim, kde ho uchovávam, aký má veľký výbeh… Nevymerali ani vonkajšie, ani vnútorné priestory. Nezaujímali sa, či to zviera má vodu, či je dobre kŕmené, koľko váži, či majú zateplený výbeh,“ dodal.

Vémola tiger
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

„Toto bolo iba účelové udanie, všetky tie aféry spojené s mojou osobou. V tomto prípade mi ale ide o to, aby sa tie zvieratá mali dobre. A u mňa sa majú viac, než dobre, o čom sa mohli policajti presvedčiť. Ďalej neviem, čo by som k tomu viac povedal a hlavne ani nemôžem,“ uzavrel.

Zdroj: fightlive.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News