Karlos Vémola

Takto si tieto dni ani on sám nepredstavoval! Český MMA zápasník, Karlos Vémola, prezývaný aj Terminátor, skončil pred pár dňami nečakane v nemocnici. Na Instagrame sa fanúšikom zveril s tým, že mu bolo naozaj zle, v dôsledku čoho musel ostať ležať na lôžku. Našťastie, návštevy má povolené aj v noci.

37-ročného zápasníka, ktorý sa pripravuje na veľký zápas, zradilo zdravie. Podľa informácií mal vysoké horúčky a skolil ho zápal v tele. Do nemocnice sa pritom dostal práve v čase, kedy jeho druhorodené dieťa, synček menom Rocky, oslavoval svoje prvé narodeniny.

Manželka Lela, s ktorou len pred pár týždňami prešli opäť veľkou krízou vo vzťahu, stojí pri ňom v dobrom aj v zlom.

Lela s deťmi
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Karlos Vémola môže byť za Lelu vďačný

Rozvod manželom, ktorí sú svoji iba niekoľko mesiacov, nehrozí. Bývalá playmate drží rodinu naďalej pohromade a synove narodeniny prišla osláviť za Karlosom do nemocnice.

Takto som si Rockyho narodeniny nepredstavoval. Ale vzhľadom na to, ako hrozne mi bolo, som rád, že som tu s ním a mojimi dievčatami a môžeme to aspoň takto spolu stráviť,“ napísal k fotke, na ktorej nechýba ani torta.

Dlhé chvíle počas liečenia si kráti na sociálnych sieťach a Lela s deťmi ho pravidelne navštevujú. Dokonca ho čakalo aj nočné prekvapenie.

Špeciálnu dámsku návštevu mal aj v noci z 5. na 6. decembra, kedy sa v našich končinách oslavuje Mikuláš. Potešiť ho prišla práve Lela nahodená v červenom. Zdá sa, že ona jediná pri ňom bude naozaj aj vtedy, keď to nebude len o zdraví a bohatstve.

Karlos Vémola
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemol

Zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News