Rika Fane a Karlos Vémola s Lelou
Instagram/karlos_terminator_vemola, Instagram/rikafane.official

Akosi to utíchlo, no milenecká aférka medzi 18-ročnou herečkou z filmov pre dospelých a Karlosom Vémolom ešte neskončila. Rika Fane poskytla ďalší rozhovor, v ktorom prehovorila o ďalších jej plánoch. V českom Podcaste bez názvu sa zverila s tým, čo ešte chystá a Vémolovcom sa to páčiť určite nebude. 

Zdalo sa, že Karlos Vémola a Lela Ceterová sú s deťmi po svadbe šťastnejší ako kedykoľvek predtým. To všetko ale zrejme bola iba skreslená vidina. Pred niekoľkými dňami totiž na povrch vyplávala milenecká aféra MMA zápasníka. Svoju manželku mal podvádzať s 18-ročnou herečkou z filmov pre dospelých. Lela však vraj o všetkom vedela.

Vémola má milenku
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official, Instagram/rikafane.official

Rika Fane opäť prehovorila

Rika Fane alias Hana Džurbanová, ktorá svojho času pôsobila v SuperStar, zasadila tvrdé údery. Spočiatku sa nechcela vyjadrovať, no potom zverejnila konverzáciu a hlasové správy, ktoré jej Vémola posielal. V jednom z rozhovorov detailne popísala ich milenecký vzťah a teraz o tom prehovorila znovu.

Hoci sa na ňu Karlos chystal podať trestné oznámenie, ona ešte neskončila. Rozhodla sa, že sa po čase opäť vyjadrí a my o nej ešte budeme počuť. V podcaste na YouTube sa nerozhovorila iba o svojej práci, ale zabŕdla aj do vzťahu s Vémolom.

Rika Fane
zdroj: Instagram/rikafane.official

„Je to náročná situácia, je to veľmi pod tlakom. Ja si myslím, že som sa vyjadrila najlepšie, ako som mohla, povedala som všetko, čo som k tomu chcela povedať,“ začala 18-ročná Rika.

„Je to naozaj psychicky náročné, nie je to nič jednoduché riešiť toto pred celým svetom. Ale na jednej strane si musíš zachovať tú svoju charizmu, ktorú máš. Ja som sa snažila očistiť svoje meno najlepšie, ako som mohla,“ pokračovala.

Možno by si to nepovedala, no Hanku táto situácia mrzí. Nevie, ako to prasklo a kto to vyzradil médiám, no na Karlosa úplne zmenila názor a je na neho nahnevaná.

Karlos Vémola, Lela Ceterová a Rika Fane
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola/rikafane.official

„Ja nemám žiadne záväzky. Ja doma nikoho nemám, nemám žiadne dieťa, vôbec nič. On si to urobil sám. On mal byť doma, on mi to číslo nemal dávať, on mi nemal napísať. Mal byť doma, mal mať zatvorené nohavice na zámok a mal byť vedľa jeho pani,“ povedala mladá herečka v podcaste.

„Keď prehrá zápas, tak poviem: ,Za to môže tá pani, ktorú ja vlastne ani nepoznám‘, takže to bude ďalší bum,“ uzavrela Rika Fane s tým, že sa ešte plánuje vyjadriť. A to dosť provokatívnym spôsobom, čo povieš? Alebo myslíš, že to bol iba žart?

Zdroj: YouTube/Podcast bez názvu

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News