Lela Ceterová a Karlos Vémola

Tak a konečne je to tu. Štvrtok 28. júl je venovaný svadbe storočia. Teda tak nazvali tento výnimočný deň Lela Ceterová a Karlos Vémola, ktorí si pred malou chvíľou povedali svoje áno a sľúbili si tak lásku až do konca života. Nevesta o svojom veľkom dni informovala aj cez svoj profil na Instagrame. Veľa detailov prezradili aj portálu extra.cz.

Ich láska bola silnejšia než čokoľvek iné. Určite veľmi dobre vieš, že MMA zápasník Karlos Vémola a playmate Lela Ceterová si prešli všeličím. Od hádok, cez neveru a osočovanie na sociálnych sieťach, no napokon to všetko ustáli a teraz sú už svoji.

Svadba storočia pritom bola v ohrození. Karlos povedal, že sa bude ženiť iba ako šampión, pričom narážal na svoj zápas v Oktagone. Ten sa mu ale pred pár dňami podarilo zvíťaziť a spolu s Lelou sa z toho veľmi tešili.

Karlos Vémola
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Svadba vo veľkom štýle

Dnešok je veľmi významný nielen pre dvojicu zaľúbencov, ale aj pre ich rodinu a známych. Ženích prezradil pre portál etxra.cz, že obed je pripravený pre približne 200 hostí, ale niektorí dorazia iba večer. Nepochybne pôjde o jednu veľkú párty, na ktorej nemá chýbať ohňostroj, kolotoče alebo známe osobnosti.

Svadba storočia
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Lela Ceterová sa od rána pripravuje na svoj deň D

Vo štvrtok ráno sa Lela prihovorila svojim fanúšikom s tým, že by klamala, ak by povedala, že nie je nervózna. Ráno si dali s Karlosom pusu, on išiel spať ďalej a ona sa začala chystať. O 12:00 ju mala kozmetička nalíčiť a o 15:00 bola pripravená limuzína, ktorá ich mala odviezť na miesto svadby.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News