Vémola
Instagram/lela_ceterova_official/rikafane.official

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zdá sa, že ani rodina či nedávna svadba nemajú moc zmeniť jeho hodnoty. Český MMA zápasník, Karlos Vémola, má podľa najnovších informácií extra.cz, údajne opäť podvádzať svoju manželku. Jeho novou milenkou je pritom bývala súťažiaca zo SuperStar.

37-ročný Terminátor, ako znie jeho prezývka, má doma, v luxusnom pražskom sídle, 33-ročnú manželku Lelu, s ktorou sa vzali len pred pár mesiacmi. Slovenka Lela, za slobodna Ceterová, tvorí s Karlosom pár už dlhé roky, počas ktorých si prešli niekoľkými verejnými krízami. A všetky sa týkali nevery.

Karlos Vémola a Lela Ceterová
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Vémola si má užívať s mladučkou kráskou

Začiatkom tohto roka pár ohlásil rozchod po tom, čo Karlos obvinil Lelu z nevery. A to len pár týždňov po tom, čo sa im narodilo druhé dieťatko, syn menom Rocky. Rovnakú situáciu pritom riešili aj pri prvej dcérke, kedy ale išlo o podvod zo strany Terminátora. Po dramatických chvíľach sa však vrátili k sebe a všetko vyzeralo ružovo.

Rodinný život, svadba, … a teraz opäť obvinenie z podvádzania! Portál Extra prišiel najnovšie s informáciou, že Karlos má mať už niekoľko mesiacov pomer s Hanou Džurbanovou. Tú si môžu diváci pamätať ako „nevinné“ dievčatko, ktoré zažiarilo v SuperStar. Neskôr šokovala tým, že sa dala na natáčanie filmov pre dospelých.

,,Čo viem, stretávajú sa asi štyri mesiace a pomerne pravidelne. Boli spolu dokonca aj v Poľsku,“ uviedol pre Extra zdroj. Práve tam Karlos často trénuje.

SuperStaristka Hana
zdroj: Instagram/rikafane.official

Rika Fane, ako si teraz Hana hovorí, mala od Karlosa dostať aj plyšového medveďa, s ktorým sa pochválila na Instagrame. Práve to mal byť dôvod, kvôli ktorému ju mala kontaktovať aj Lela po tom, čo jej hromadne chodili správy o tom, že s Rikou spáva jej manžel.

Ako to dopadlo, sa zrejme nedozvieme. Avšak Hanka pomer so zápasníkom nepoprela: „Nechcem sa k tomu vyjadrovať,“ odkázala.

Pamätáš si na Hanu zo SuperStar?

Hana v SuperStar
zdroj: Instagram/rikafane.official

Zdroj: extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News