Instagram/lela_ceterova_official

V stredu popoludní sa z playmate Lely Ceterovej stala dvojnásobná mamička. Snúbenica MMA bojovníka Karlosa Vémolu sa musela vysporiadať s komplikáciami, pretože počas predoperačných vyšetrení lekári zistili, že je Covid pozitívna. Po cisárskom reze jej museli synčeka hneď odobrať.

Kým sa zotavovala po zákroku a preberala z narkózy, Karlos v živom vysielaní prezradil, že sa im narodil synček, ktorého pomenovali netradične Rocky. Vo večerných hodinách sa svojim fanúšikom prihovorila aj samotná Lela.

„Krásny večer všetkým, chcem veľmi pekne poďakovať za nespočetné množstvo nádherných správ, ktoré od vás dostávam a nestíham to ani čítať a odpisovať. Dnešný deň je pre mňa veľmi špeciálny, tak isto ako noc, pretože som tak plná emócií, že neviem, či dokážem vôbec zaspať.

Veľmi sa teším na ráno, keď s ním budem, moje malé krásne miminečko. Samozrejme sa budem tešiť domov za mojím mužom a Lilinkou a budeme všetci štyria pokope,“ prezradila vo svojich príbehoch.

zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Pridala aj príspevok, v ktorom prvýkrát ukázala spoločného synčeka. Tváričku mu nezakryla, ako bežne robievajú iné známe osobnosti, takže to vyzerá tak, že nebude mať problém s jeho zverejňovaním na sociálnych sieťach.

„Najšťastnejší okamih bol pre mňa, keď som už teraz konečne mohla držať môjho synčeka Rockyho v náručí🤱❤. Chcem poďakovať celému tímu sestričiek, doktorov a primárovi za prvotriedny pôrod, ktorý bol pre mňa veľmi psychicky náročný, vzhľadom na to, že som pred pár dňami dostala covid.

Veľmi sme sa s Kajom tešili na tento krásny okamih narodenia nášho druhého dieťatka, avšak kvôli covidu nemohol byť pri pôrode,“ zdôverila sa čerstvá mamička svojim sledovateľom. Prajeme najmä veľa zdravia!

Pozri si, ako sa Lela prihovorila fanúšikom z nemocnice

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News