Karlos Vémola a Lela Ceterová

Svadba bude! Po všetkých tých pochybnostiach, ktoré nás všetkých zahltili pred niekoľkými dňami, keď MMA zápasník povedal, že sa to celé ešte môže skomplikovať, to napokon naozaj príde. Vémola a Ceterová sú šťastím bez seba, pretože o pár dní sa stanú manželmi. 

2 roky sa snažili usporiadať svadbu. Stále im to ale niečo prerušilo. A mohlo znovu. Iba pred niekoľkými dňami sme ti totiž písali, že Karlos absolvoval rozhovor, v ktorom prezradil, že svadba nakoniec ani nemusí byť a môže sa opäť odložiť. Bolo by to tak v prípade, keby včerajší zápas prehral. Lele totiž povedal, že sa bude ženiť iba ako šampión.

Vémolovci
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Vémola a Ceterová šťastím bez seba

Karlos Terminátor Vémola je novým šampiónom Oktagonu. Porazil svojho súpera a získal tak svoj vysnívaný opasok. A Lela to prežívala s ním. Bude z nej konečne nevesta!

To, že sa to napokon naozaj stane, potvrdil aj Karlos na svojom instagramovom profile. A nám už neostáva nič iné, ako mu poblahoželať k dvojnásobnému víťazstvu. Čoskoro vlezie do chomúta s titulom, po ktorom túžil celý život.

Karlos Vémola
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Svadba bude o pár dní

Do svadby presne 7 dní a konečne mi dorazili do obchodu svadobné topánky podľa mojich predstáv (vyzeralo to tak, že už nestihnú prísť). Bez správnej črievičky by to nebolo ono, ako sa hovorí. Už sa veľmi teším na svadbu,“ napísala predvčerom pod príspevok na svoj Instagram budúca nevesta.

Znamená to, že ona svojmu milovanému verila, o čom svedčí aj to, že už absolvovala legendárnu rozlúčku so slobodou. A už dokonca poznáme aj dátum svadby.

„Tento štvrtok je svadba. Ja každý zápas prežívam s Karlosom a verila som, že to dá. Takže, nie je o čom,“ povedala Lela aj priamo v klietke, keď prišla pogratulovať svojmu snúbencovi. A na pleci mala ten vysnívaný opasok, ktorý jej priniesol najväčší okamih v jej živote.

Na Instagrame dodala, že v Oktagone je len jej kráľ a nepochybovala o ňom ani sekundu.

Nielen Lela, ale aj my sa tešíme na svadbu 28.7., pretože podľa toho, čo sa hovorí, pôjde o veľkolepú udalosť, ktorú prekoná iba máločo.

Zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola, Instagram/lela_ceterova_official

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News