Karlosova milenka
Instagram/karlos_terminator_vemola/rikafane.offcial

Tak z tohoto sa už nevyhovorí on, ani jeho manželka! Hanu Džurbanovú poriadne nahnevalo to, že Karlos Vémola a jeho čerstvá pani, popierajú, že ju vôbec poznajú. Rika Fane, ako si aktuálne hovorí Karlosova milenka, tak na svojom Instagrame zverejnila všetky správy! A aby toho nebolo málo, exkluzívny rozhovor poskytla aj pre extra.cz.

Neprešlo veľa času od toho, keď sa poslednýkrát riešila podobná situácia, a to zverejnenie informácií, že je český MMA zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola, svojej partnerke neverný. Lela, ktorá je matkou jeho dvoch detí, mu pritom len v lete tohto roka povedala oficiálne svoje áno. A už opäť sa na verejnosť dostali informácie o jeho nevere.

Karlos Vémola a Lela Ceterová
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Karlosova milenka vrátila Vémolovcom úder

Vémola si približne 4 mesiace užíval s herečkou z filmov pre dospelých, ktorá kedysi iným talentom zahviezdila aj v SuperStar. Po tom, čo ju začali s Karlosom spájať, sa jeho manželka vyjadrila, že jej ide len o zviditeľnenie sa. Tieto slová 18-ročnú Riku poriadne nahnevali a ako dôkaz, že si aférku nevymyslela, zverejnila aj časť správ. Tie však pre mnohých neboli dostačujúce a zápasník zapieral, že by ju poznal.

Rika tak najnovšie zverejnila záber, na ktorom ukazuje nielen dlhú históriu správ, ktorá obsahuje aj pikantné fotografie, videá či hlasovky, ktoré Karlos nahral. Okrem toho sa rozhovorila aj o tom, ako celý ich vzťah prebiehal.

Hana Džurbanová
zdroj: Instagram/rikafane.official

Na videu nižšie si môžeš pozrieť, ako ich komunikácia prebiehala. „Tak tu vám chcem ukázať, ako Karlos strašne klame,“ vysvetľuje na začiatku. Podľa nej sa obhájiť mohla iba takto a dokázať, že ju on sám prosil, aby žiadne konverzácie von nedávala. V rozhovore pre Extra opísala aj detaily ich schôdzok.

Dvojica sa mala spoznať ešte pred jeho svadbou, vymenili si čísla a Rika sa mu ozvala prvá. „Tým, že sme sa stretávali fakt veľmi intenzívne tie 4 mesiace, tak si nemyslím, že to bolo len na ten se* a užiť si v posteli,“ vyjadrila sa k tomu, čo medzi nimi bolo. Stretávali sa aj po svadbe a spoločne chodili do pražských barov, kde ju dokonca zoznámil aj so svojimi priateľmi.

Práve preto, že ich často spolu videli, mohlo prepuknúť, že spolu niečo mali, myslí si Rika.

Zdroj: Instagram/rikafane.offcial, extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News