Karlos a Lela Vémola
Instagram/karlos_terminator_vemola/lela_ceterova_official

Karlos Vémola bol hosťom v podcaste Fight Cast One a oznámil tam koniec svojej bojovníckej kariéry. A hoci ho jeho manželka Lela v tom podporuje celým telom a dušou, pre Refresher na Oktagone priznala, že pred zápasmi to u nich doma dosť vrie.

Minulý víkend sme boli svedkami legendárneho a dlho očakávaného MMA zápasu medzi Karlosom Vémolom a Patrikom Kinclom. Aj napriek tomu, že „Terminátor“ bol stopercentne presvedčený, že vyhrá, skončilo to zle. Patrik Kincl mu na tvári spôsobil nepekne vyzerajúce zranenia a napokon vyhral.

Karlos zrejme túto prehru neniesol práve najlepšie a rýchlo odišiel, ani sa nezúčastnil tlačovky. On sa však odvolal na to, že to odniesli jeho oči a išiel do nemocnice. Ani Lela sa na to nemohla pozerať a radšej si zakryla tvár.

Dal jej to pocítiť

Pred každým zápasom má Vémola nasadený prísny režim. Je menej, často trénuje a inak tomu nebolo ani teraz. „Bolo to o dosť prísnejšie ako predtým. Pripravovala som krabičky. Tentokrát to bolo náročnejšie, pretože s váhou išiel o dosť nižšie, takže dalo to pocítiť doma, čo sa týka aj nálady, aj celkovo všetkého,“ priznala Lela rovno na Oktagone pre Refresher.

„Tým, že ja som na to už dlhé roky zvyknutá, tak už viem, čo ma doma čaká a trošku sa stiahnem,“ dodala.

Prečo to Lela už nebude musieť znášať a ako sa Karlos rozlúči s kariérou?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News