Karlos Vémola
Instagram/lela_ceterova_official

Žijú si ako králi! V rodine Vémolovcov sa v poslednom čase oslavuje. Ale nejde iba o také obyčajné oslavy. U kontroverznej dvojice s dvoma deťmi sme skôr zvyknutí na okázalosť a luxus, ktorý sa len tak hocikde nevidí. Lela sa iba nedávno na Instagrame pochválila oslavou svojich 33. narodenín a výhrou svojho snúbenca na Oktagone 33. Potom mala aj veľkolepú rozlúčku so slobodou, no teraz oslavoval Karlos Vémola. A on veru vždy musí z davu vynikať.

Oslavy Vémolovcov sú veľkolepé

Lelina oslava 33. narodenín sa symbolicky odohrala na Oktagone 33, kde jej snúbenec zápasil v klietke. Od svojej polovičky dostala značkovú luxusnú kabelku a drahý náramok. Šampanské tieklo prúdom už v hľadisku a párty potom pokračovala na afterke po zápase. Dvojitý sviatok oslávila na druhý deň aj s rodinou.

Veľkolepá bola aj jej rozlúčka so slobodou, na ktorú sa odviezla v limuzíne. Obklopovali ju kamarátky, príjemná atmosféra a more alkoholu. Bola to patričná párty, na ktorej sa nakoniec objavil aj jej snúbenec. A aj Lela vyzerala ako taká princezná. Ostáva sa už len tešiť na to, ako perfektne bude vyzerať na svadbe, ktorá tu bude už čoskoro.

Narodeniny teraz oslavoval Karlos Vémola

Karlos Vémola je narodený 1. júla, no oslavu mal v nedeľu. Nekonala sa nikde inde, ako na obrovskej záhrade vily v Prahe, kde šťastní snúbenci s deťmi a minizoo bývajú.

S rodinou Vémolových sa ti určite spája luxus a kontroverzné správanie. A tak to bolo aj cez víkend. MMA zápasník svoje 37. narodeniny veru oslávil veľkolepo. Nechýbal DJ, nekonečná zábava a darčeky, ktoré by nečakal nikto. Zablahoželala mu aj Lucka Bílá s partnerom Radkom Filipim.

Všetky fotky uvidíš vo FOTOGALÉRII pod videom. Uvidíš dokonca aj Leliných rodičov. Na koho sa podobá viac?

FOTOGALÉRIA:

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News