Karlos Vémola a Lela

Vémoland má hlavu v smútku. V podcaste „Sportovní kavárna“ sa MMA zápasník Karlos Vémola sťažuje, že bude mať chudobné Vianoce. Nevie, ako má deťom povedať, že nebudú také krásne, ako si to predstavoval. A za všetko vraj môže jeho choroba. 

Ako sme ťa už aj my informovali, Vémola sa ocitol v nemocnici kvôli vážnym zdravotným problémom. Tie ho zastihli v najnevhodnejšej chvíli, uprostred prípravy na zápas s Patrikom Kinclom. Uskutočniť sa mal na konci roka, no od včera je definitívne, že Terminátor odstúpil a šéf Oktagonu – Ondrej Novotný to aj potvrdil.

Vémoland
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

Vémola prišiel kvôli zraneniu o veľké peniaze

Kvôli tomu, že nenastúpi do klietky, Vémola príde o obrovský obnos peňazí. Kontroverzný bojovník sa totiž nikdy netajil tým, že žije od zápasu k zápasu a že z odmien rád robí radosť Lele a deťom.

„To, čo robím marketingovo, beriem ako povinnosť, aby som zaplatil splátky, poistenie, hypotéky a tak ďalej. Za ten zápas si vždy urobím radosť. Sebe alebo rodine. Ja pracujem tak, že čo zarobím, to miniem a vždy mi potom ,tečie do topánok‘, takže musím zase niekoho zmlátiť,“ priznal zápasník nedávno pre podcast „Sportovní kavárna“.

„Ako mám deťom povedať, že nebudú Vianoce, pretože nepôjdem a nezmlátim toho druhého? Ja ho zmlátim a deťom urobím krásne Vianoce,“ doplnil Karlos.

Lela a Karlos Vémola
zdroj: Instagram/karlos_terminator_vemola

„Ja teraz historicky dostanem najviac peňazí, čo som kedy za zápas dostal. Bude to ešte viac, ako za čias Attilu a Marpa. Možno šesťkrát viac ako za Attilu,“ pochválil sa.

„Za Attilu som ešte zápasil za tri koruny. Keď nenastúpim, tie peniaze nedostanem,“ dodal ešte predtým, ako sa dostal do nemocnice kvôli zdravotným problémom, ktoré sú napokon vážnejšie, ako si ktokoľvek myslel.

Koľko presne si mal Karlos zarobiť za zápas s Patrikom Kinclom, nie je oficiálne známe. Podľa nepotvrdených informácií magazínu expres.cz, zo zdrojov z prostredia Vémolu, vraj za zápasy dostáva cca milión českých korún a za súboj s Kinclom mal dostať dva až tri milióny.

Zdroj: YouTube/Sportovní kavárna, expres.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News