Vémola
Instagram/lela_ceterova_official/rikafane.offcial

Kauza okolo jeho nevery sa stupňuje a olej do ohňa priliala ďalšia žena z filmov pre dospelých! Len pred pár dňami vyšlo najavo, že český MMA zápasník, Karlos Vémola, svoju už manželku, bývalú slovenskú playmate Lelu, údajne opäť podvádza. Ako informoval Nový čas, k celej situácii sa na Instagrame vyjadrila bývala kamarátka tejto milenky, ktorá vraj o všetkom vedela.

37-ročný Terminátor mal údajne 4 mesiace milenecký pomer len s 18 ročnou Hanou Džurbanovou. Tú si môžu ľudia pamätať ako speváčku Hanku zo SuperStar. Vtedy by si pri pohľade na ňu len málokto tipol, že sa dá na natáčanie filmov pre dospelých a na sociálnych sieťach bude predvádzať svoje obnažené telo.

Lela Ceterová a Karlos Vémola
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Vémola opäť prichytený

S informáciou o ich pomere prišiel portál Extra, pričom vraj mala Lela, matka dvoch Karlosových detí, Riku Fane (takto si dnes Hana hovorí) aj kontaktovať. Komunikáciu medzi nimi nepotvrdila, no k celej kauze sa verejne vyjadrila.

Je až neuveriteľné, ako hlboko dokážu klesnúť len pre 5 minút slávy a je veľmi smutné, že si to odnáša celá naša rodina,“ napísala Karlosova manželka, podľa ktorej sa mnoho žien chce na ich mene iba zviditeľniť.

Rika však po tomto odkaze neostala ticho a zverejnila aj časť z konverzácie medzi ňou a zápasníkom, pri ktorej bolo jasné, že sa dohadujú na stretnutí v čase, keď Lela nemala byť doma. Môžeš si ju prečítať TU. Do celej kauzy sa však teraz obula aj jej bývalá kamarátka, ktorá celú situáciu zrejme len zhoršila.

Takto dnes vyzerá Hanka zo SuperStar (Rika)

Rika Fane
zdroj: Instagram/rikafane.offcial

Daisy Lee, kolegyňa z brandže, sa na svojej sociálnej sieti k Rike vyjadrila jasne. „Je úbohá a robí si radosť tak, že spôsobuje bolesť iným a vyžíva sa v tom. Preto sa s ňou už dávno nebavím. Našťastie som ju prekukla skoro,“ napísala sa Daisy na Instagrame. Jej slová potvrdzujú, že o pomere s Karlosom vedela už dlhšie.

„Ja som to všetko vedela už dávno, keď je to už vonku. Takže to poznám. Keď som to čítala, bolo mi to úplne jasné a nemohla som uveriť, že to urobila. Teraz nech si to vyžerie, keď kope okolo seba a je zlá,“ adresovala tvrdé slová Rike.

Rika a Daisy
zdroj: Instagram/rikafane.offcial

Daisy si zároveň myslí aj to, že to bola práve Rika, kto dal médiám informáciu o ich vzťahu, aby na seba pritiahla pozornosť. „Toto je veľmi úbohé. Opäť sa priživiť na niekoho sláve a zároveň schválne ublížiť Lele tak, ako to schválne robila po celú dobu. Kto by inak prezradil také detaily bulváru než ona,“ dodala.

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News