instagram.com/bagarovamonika/luciamokranova

Slovenská influencerka a fitnesska Lucia Mokráňová, česká speváčka Monika Bagárová a bývalá tenisová hviezda Dominika Cibulková sú už doma. Svoje ratolesti konečne priviedli do súkromného prostredia hoci priebežne o všetkom informujú na instagramových profiloch. Takto sa v súčasnosti cítia čerstvé mamičky.

Lucia a Tali

Známa fitnesska sa so svojou dcérkou vrátila domov ešte začiatkom júna. Lucia sa po pôrode cítila veľmi vyčerpane a neskôr uviedla, že mala aj silné bolesti. Momentálne sa už cíti lepšie: „Bolo to pre mňa dosť náročné a bolestivé. Jazva sa hojí a už prestáva bolieť. Nie, nedržím žiadne diéty. Nenosím žiadne sťahovacie pásy,“ uviedla, že práve na tieto veci sa jej sledovatelia najčastejšie pýtali.

Zároveň dodala, že až na ustupujúce bolesti, si toto obdobie plne užíva. „Stále je to pre mňa neuveriteľné, že už som mama,“ opísala svoje emócie.

Monika a Rumia

Známa česká speváčka sa vrátila do domáceho prostredia ešte na konci mája. Svojej dcérke tiež udelila zahraničné meno a materstvo si vychutnáva napriek všetkým ťažkostiam. Čoskoro to bude už mesiac od pôrodu a Monika je miestami ešte stále dojatá.

„Náročný, ale neskutečně nádherný. Ještě před chvíli byla v bříšku a já si představovala jak ta naše Ruminka bude asi vypadat, jaká bude, jak to vše budeme zvládat, jestli budu dobrá máma,“ uviedla speváčka, vedľa ktorej teraz pokojne spí jej dcérka.

Keď bola ešte v očakávaní, želala si iba jedno: „Aby byla zdravá protože to je nejdůležitější. Teď už to bude skoro měsíc co je mezi námi a já prožívám nejkrásnější životní období. Je to Láska nebeská.“

Dominika a Jakub

Najviac čerstvou mamičkou sa stala už bývalá tenistka Dominika Cibulková. Na tento svet priviedla svojho prvorodeného syna, ktorému sa ujalo slovenské meno Jakub. Obaja rodičia sa ne neho veľmi tešili, a preto mu ešte pred pôrodom usporiadali párty, tzv. baby shower.

Dominika sa ešte tento týždeň vrátila z pôrodnice domov a čakalo ju tam takéto krásne prekvapenie:

zdroj: instagram.com/domicibulkova

zdroj: instagram.com/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News