Komička Simona

S príležitosťami sa jej roztrhlo vrece! Komička Simona Salátová zažíva zrejme jedno z najlepších období svojho života. Darí sa jej v súkromí a sťažovať sa nemôže ani na ten pracovný. Najnovšie kývla na ponuku, ktorú dostala priamo od televízie Markíza.

„Simona Comedy“ ako ju poznajú fanúšikovia z Instagramu, kde už pokorila hranicu 100-tisíc followerov, patrí k najúspešnejším stand-up komikom na Slovensku. Svoje miesto si dokázala pri pánskej prevahe vybojovať a stále naberá na popularite. Tú si získala nielen humorom, ale aj jej otvorenosťou a životným príbehom, s ktorým sa so svetom podelila.

Táto popularita jej aktuálne otvára nové dvere priamo v telke.

Komička Simona Salátová je zasnúbená
zdroj: Instagram/simonacomedy

Komička Simona bude súčasťou veľkej šou

Nikdy netajila, že mala ťažké detstvo a aj vzťah s bývalým partnerom, s ktorým má synčeka Damiána. Tomu robí dobrého „otca“ jej už snúbenec, taktiež komik, Joe Trendy. Dvojica sa po dvoch rokoch vzťahu zasnúbila len nedávno na spoločnej dovolenke v Turecku.

Šťastie má aj v práci. Bola súčasťou televíznej relácie Silná zostava na RTVS spolu s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou. Na Voyo aktuálne nájdeš jej stand up špeciál, ktorý sa teší obrovskému úspechu, no ani kritika ju neobišla kvôli poznámke na adresu Joža Ráža. Ako sa vraví – sto ľudí, sto chutí a pri humore to platí niekoľkonásobne viac. V každom prípade stand up-u na Slovensku robí skvelú vizitku.

Simona v Toskánsku
zdroj: Instagram/simonacomedy

A práve dnes vyšla najavo informácia, že Simona bude súčasťou veľkej televíznej šou Tvoja tvár znie povedome. Pred pár dňami Markíza zverejnila mená 4 mužských účinkujúcich, ku ktorým sa pridajú aj 4 ženy.

Okrem Simony sa diváci môžu tešiť na Líviu Bielovič, Natáliu Puklušovú a Viki Rákovú.

Štvorica ženských súťažiacich

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News