Komička Simona a Joe Trendy
Instagram/simonacomedy

Prekvapili krásnou novinkou! Len nedávno si spoločne užívali svadbu kamarátky, teraz už môžu chystať svoju vlastnú. Komička Simona Salátová bude nevestou. Jej partner, taktiež komik, Teodor First, sa na Instagrame pochválil radostnou správou. Zabávač, ktorého fanúšikovia poznajú pod menom Joe Trendy, pokľakol.

To, že humor spája, je u nich jasným dôkazom. Simona a Teodor sa zoznámili vďaka práci a ich vzťah prerástol do partnerstva. Dvojica spolu začala aj bývať a Teo, ako ho volá už snúbenica, si dobre rozumie aj s jej synom Damiánom, ktorého má z predošlého vzťahu. Z ich sociálnych sietí je jasné, že tento pár je pre seba ako stvorený. Zásnuby prišli po viac ako dvoch rokoch vzťahu.

Simona a Joe Trendy
zdroj: Instagram/simonacomedy

Zdá sa, že Simona konečne našla v živote veľké šťastie a darí sa jej nielen v osobnom, ale aj v pracovnom živote. Vzhľadom na jej neľahkú minulosť jej to mnohí v dobrom želajú.

Aj sme sa pohádali, aj udobrili, aj opili, aj spálili, aj prejedli, aj pomíňali peniaze, aj sa smiali do bolesti brucha, aj išli po sebe na záchod, aj vypili tomu druhému poslednú vodu, aj sme spali pod jednou perinou, ktorá potom mala našu spoločnú vôňu. Aj sme videli západ slnka na našej prvej ofiko toskánskej dovolenke. Aj sme si povedali, že to všetko k sebe patrí a reku možno aj my dvaja k sebe,“ napísala k ich spoločnej fotografii nedávno, pričom bolo jasné, že to spolu myslia vážne aj do budúcna.

V trojici si aktuálne užívajú rodinnú dovolenku v Turecku, kde sa Joe Trendy rozhodol pokľaknúť a požiadať svoju priateľku o ruku.

Komička Simona a Joe Trendy sa zasnúbili

Simona a Teodor
zdroj: Instagram/simonacomedy

Chcel som niečo originálne, žiadny gýč. Tak sme išli k moru pri západe slnka a tam som pokľakol. Simonka sa len usmiala, takže neviem, či hej, ale prsteň si zobrala,“ napísal k fotke, na ktorej je šťastná Simona s prsteňom na ruke. Gratulujeme!

Zo Simony bude krásna nevesta

Zásnuby v Turecku
zdroj: Instagram/joe_trendy

Zdroj: Instagram/joe_trendy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News