Simona Salátová a Joe Trendy
Instagram/simonacomedy

Jej koniec v relácii prišiel veľmi nenápadne a potichu. Známa a úspešná komička Simona Salátová, ktorú Slovensko zaregistrovalo o čosi viac aj po kauze s Dominikou Cibulkovou, do ktorej sa svojsky zapojil aj Rytmus, už viac nebude súčasťou Silnej zostavy. Podľa informácií Šarmu za to môže hneď niekoľko faktorov, Simona priznala aj nezhody v kostymérni.

28-ročná Simona bola od začiatku relácie stálou hostkou po boku moderátorky Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej. Do diskusie prinášala svoj pohľad na témy a svojsky ich odľahčila humorom. Avšak, v poslednej dobe sa v relácii preberali ťažšie a vážnejšie témy, ktoré už komičke osobne nesedeli.

Dramaturgiu tak požiadala, aby viac nebola súčasťou Silnej zostavy, najmä nie, ak pôjde o časti s témami, do ktorých sa jej humor nehodí. Postupne sa tak z obrazoviek začala vytrácať, no dôvodov na odchod malo byť údajne viac.

„Za rok spolupráce ma skúšali obliecť dve kostymérky, ktoré občas utrúsili poznámku či komentár na moju postavu. V závere spolupráce sa RTVS úplne dištancovala, čo budem mať v relácii oblečené, pretože sa údajne nenašiel nikto, kto by mohol a vedel pomôcť s oufitmi na moju postavu,“ priznala sa Simona Šarmu aj na nezhody v kostymérni.

Komička je pritom ženou, ktorá na svojich sociálnych sieťach ukazuje, že na výzore nezáleží a ženy by sa mali mať rady také, aké sú.

„Pre nezhody s prvou kostymérkou produkcia vybrala pani Salátovej druhú kostymérku. Ani tá však s pani Salátovou podľa našich informácií nevedela pre vyťaženosť komičky zladiť termíny pre spoločný výber a nákup oblečenia. Produkcia teda nakoniec nechala pani Salátovej pri výbere oblečenia voľnú ruku a rovnako aj financie na to určené,“ vyjadrila sa hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová.

Simona, ktorá žije v domácnosti s taktiež komikom, ktorého fanúšikovia poznajú ako Joe Trendy, sa chce viac sústrediť na stand-upy.

Zdroj: sarm.pluska.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News