koľko detí budú mať

Rada myslíš na budúcnosť a predstavuješ si, ako bude vyzerať tvoj manžel alebo deti? Poď si užiť trochu zábavy a tvoje predstavy skonkretizovať. V tomto kvíze sa dozvieš, koľko detí možno budeš mať s tvojím budúcim partnerom.

Chcela by si veľkú alebo malú rodinu?

Koľko máš súrodencov?

Štýlová na grilovačke Unsplash/Kimson Doan

Z akej rodiny pochádzaš?

Máš už s priateľom nejaké dieťa?

Čo rada robíš vo voľnom čase?

bábätko Pexels/Yan Krukov

Aký máš koníček?

Koľko času osamote potrebuješ počas týždňa na utriedenie myšlienok a oddych?

dieťa rodičov Pexels/Sarah Chai

Ako reaguješ, keď ti niekto oznámi, že čaká dieťa?

Varíš a upratuješ často?

odnaučiť dieťa od cumľa Pexels/Ivan Samkov

Ako by si reagovala na to, keby ti niekto oznámil, že čaká svoje 4. dieťa?

Koľko detí pravdepodobne budete mať? Vyskúšaj sa
MOŽNO ŽIADNE
Tvoje odpovede odhalili, že v budúcnosti možno nebudeš mať deti. Chceš si užívať život, s priateľom veľa cestovať a nechcete byť obmedzovaní bábätkom, ktoré náročné vecí dospelých ľudí nezvláda dobre. Avšak, všetko sa uvidí o pár rokov.
BUDEŠ MAŤ TAK 1-3
Tvoje odpovede ukázali, že sa môžeš v budúcnosti tešiť tak na 1 až 3 deti. Nepochádzaš z veľkej rodiny, preto k nej neinklinuješ ani ty. Stačí ti, aby si mala jedno dievča a jedného chlapca, a budeš spokojná. Všetko ostatné zariadi osud.
PRAVDEPODOBNE VIAC AKO 3
Tvoje odpovede v kvíze naznačili, že budeš mať pravdepodobne viac detí. Pochádzaš z veľkej rodiny, preto to pre teba nie je nič nezvyčajné. Aspoň budú súrodenci naučení na spoločnosť a lepšie sa v budúcnosti začlenia do kolektívu.

Pokiaľ ešte nad takýmito vecami neuvažuješ a na deti nemáš ani pomyslenie, či si možno single, vyskúšaj tento kvíz. V ňom odhalíš, ako dlho budeš ešte slobodná. Dozvieš sa pravdu o tom, či svoju lásku spoznáš v blízkej dobe alebo si na ňu budeš musieť počkať. Podľa toho si to vieš ujasniť aj v otázke detí.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy