Snažíš sa nájsť si priateľa, ktorý by mal potenciál stať sa aj tvojím životným partnerom? Ak to trvá už dlhšiu dobu a máš pocit, že si zakliata v situáciách, že tvoja vzájomná komunikácia ide do útlmu, po zoznamovacom rande sa už nikdy neozve alebo jednoducho po pár stretnutiach je koniec, mmm zrejme robíš niečo zle.

Je načase zmeniť to! A dnes ti prinášame spôsob, ako na to. Muži milujú výzvy, provokácie, súťaže, veľmi radi vyhrávajú, a práve tento pocit im môže dať sebavedomá a atraktívna partnerka.

Po prvé, nikdy nestrať svoju ženskosť! To, že občas byť netýkavka pri mužovi je vhodné, ale to ešte neznamená, že máš byť drzá a krutá kráľovná. Síce sa hovorí a píše kade tade, že muž miluje, ženy, ktoré musí dobýjať. No nikdy nezabudni na svoju ženskosť a jemnosť. Lebo i keď to na plné ústa muži nevyslovia, oni nechcú po boku železo, ale ženu, ktorá má v sebe srdce.

Po druhé, zabudni na to, čo robia ostatní, buď ty tá, čo rozhodne, akým smerom sa bude čo vyvíjať! To znamená, že si musíš uvedomiť, že to, čo platí pre jedného, neplatí automaticky na druhého. Prečo sú niektoré ženy úspešnejšie ako tie druhé? Pretože našli svoju kúzlo a to ukazujú svetu. Každý ti bude niečo radiť. Keď urobíš to, stane sa to a tak ďalej… Ak chceš opútať muža, musíš mu ukázať, v čom si iná ako tie ostatné. Musíš ukázať svoju výnimočnosť.

Po tretie, mnohí ľudia v snahe zaujať klamú a modifikujú pravdu. Preto i jeho vyjadrenia ber radšej s rezervou. Intuícia by ti mala napovedať, čo môže byť pravdou a čo zase vyzerá ako vyšpekulované klamstvo alebo polopravda. Otestuj vlastnými otázkami, či je naozaj tým človekom, za ktorého sa vydáva, či naozaj hovorí pravdu i v iných záležitostiach. Teda z toho vyplýva, pozeraj sa na neho reálnymi očami a nerob z neho princa z filmu. Muž si uvedomuje, že nikdy nebude taký, ako si ho mnohé vysnívali. Preto ho vnímaj takého, akým v skutočnosti je.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.