Modeling zavesila na klinec a rozhodla sa počúvať svoje srdce. Naplno sa začala venovať práci v televízii. Dokonca si s priateľom založila aj vlastnú značku! Ako žije Soňa Skoncová sa dozvieš v tomto rozhovore.

Sonička, väčšinu času tráviš v Kalifornii, prečo si sa rozhodla vycestovať práve tam?

Nebavilo ma cestovať skrz modeling po Ázii alebo Európe, chcela som zažiť jednoducho život ako z Kalifornie. Navyše tu pracujem na mojej značke i_lovekuku a aktuálne chystám veľkú novinku a LA je toho súčasťou.

Prezradíš nám o tvojej značke I_lovekuku viac?

I_lovekuku sme založili spoločne s priateľom takmer pred piatimi rokmi. Odvtedy cítime veľký posun. Nikdy by nás nenapadlo, že zoženie naša značka u Slovákov taký úspech. Momentálne sme na trh uviedli aj tekuté rúže na pery. Sú ultramatné, dlhotrvajúce a so špeciálnym aplikátorom si viete vytvarovať dokonalý tvar pier.

Prečo by sme si mali zaobstarať KUKU LIPS? 

KUKU LIPS nie sú testované na zvieratách, čiže sú Cruelty Free a Vegan. Neobsahujú žiadne živočíšne zložky alebo zložky živočíšneho pôvodu. Sú bez parabénov, teda spĺňajú všetky požiadavky nariadenia Európskeho parlamentu a rady č. 1223/2009, o kozmetických prípravkoch.

A čo sa stalo s kariérou modelky, už sa tomu nevenuješ?

Ja som sa v podstate k modelingu dostala úplnou náhodou. Nikdy to nebol môj sen, no jedného dňa ma ako 14-ročnú objavila skautka. Neskôr ma pozvali do televízie na kamerové skúšky, pretože hľadali nové tváre do TopStar. V televízií som už šesť rokov a túto prácu zbožňujem. S modelingom som sekla.

Len pred nedávnom si pridala na sociálne siete príspevok o tom, že ťa tvoj priateľ požiadal o ruku. Už si aj zasnúbená! Ako dlho ste vlastne spolu?

Spoznali sme sa v skateparku pred 18 rokmi. Bola to láska na prvý pohľad.

Ani sa tvojmu Robovi nečudujeme, že je s tebou tak dlho. Nielen, že si veľmi šikovná, ale aj krásna. Ako to robíš, že máš stále super postavu?

V mojom prípade je to dosť o genetike. Chcela by som cvičiť viac, ale vždy si nájdem nejakú výhovorku. Držím sa hesla, neprejedať sa, je základ. Hoci aj to mi občas robí problém, keďže jedlo milujem!

View this post on Instagram

What a paradise🌿🌺

A post shared by SONA SKONCOVA (@sonaskoncova) on

Veľa mladých dievčat sa trápi či už kvôli vzhľadu alebo iným záležitostiam. Ak by si mala dať nejakú radu mladým dievčatám, čo by to bolo?

Byť šťastná, lebo keď si šťastná, miluješ svoju prácu a život, je to vidieť aj navonok. Ak s tým bojuješ, treba niečo zmeniť, ani ja som nebola výnimkou.

Na záver nám prezraď, aký je tvoj životný cieľ?

Ako som spomínala, byť šťastná a robiť to, čo ma v živote baví a napĺňa. Vždy mať chuť napredovať a plniť si svoje sny. Byť zdravá, pretože na tom záleží najviac.

 

Sonke ďakujeme za odpovede, ktoré mimochodom nájdete aj v stories na našom profile na Instagrame.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.