Zoznamovanie sa cez online zoznamky je stále veľmi populárne a v poslednom roku ešte viac, keďže všetko je takmer zatvorené. Niekedy môže prvé rande dopadnúť inak, než si predstavuješ a stretnutie sa premení na najhorší a najtrápnejší zážitok tvojho života.

Vyspovedali sme niekoľkých mladých Slovákov, ktorí sa podelili so svojimi zážitkami s prvými rande. Svojich potenciálnych partnerov hľadali práve na online zoznamkách a veru nečakali, že to dopadne zrovna takto.

Akú skúsenosť s online zoznamkami a prvými rande máš ty? Daj nám kľudne vedieť do komentára.

„Išli sme spolu na kávu, no vôbec sme si nesadli. Bol tak otravný, že som si vymyslela, že mi niekto volá, len aby som odtiaľ čo najrýchlejšie ušla.“ (Katka, 22)

„Pár dní sme si spolu písali a ako som zistila na prvom rande, našiel si ma na Instagrame a vedel o mne takmer všetko (teda to, čo som zdieľala). Ja som jeho profil nenašla, tak som tam len sedela a nevedela som, čo povedať.“ (Paula, 25)

„Až na prvom rande som zistil, čo znamená čaro filtrov. Tešil som sa na krásku, ktorá vyzerala ako modelka a keď som ju hľadal v bare, absolútne som ju nespoznal.“ (Aďo, 21)

„Prvý raz som sa prihlásila na Tinder a hneď to bolo najhoršie rande môjho života. Dohodli sme sa, že sa stretneme na námestí a kúpime si kávu so sebou, keďže sa nikde nedalo sadnúť. Hneď z príchodu začal rozprávať konšpiračné teórie o tom, ako je Covid vymyslený a že sme všetci ovce. Asi nemusím hovoriť, ako trápne som sa cítila. Odišla som hneď, ako to bolo možné.“ (Monika, 26)

„Myslela som si, že som konečne natrafila na normálneho chalana, s ktorým sa mi fakt dobre písalo. Vyzeralo to, že sme si sadli, tak sme sa po dvoch týždňoch dohodli na stretku. On si myslel, že s ním hneď skočím do postele. Ešte sa na mňa nahneval, že keby vedel, že mu nedám, nestrácal by so mnou toľko času. Asi toľko k môjmu online zoznamovaniu.“ (Ema, 23)

„Prišiel pre mňa na aute, lebo vonku snežilo. Pred tým, ako som chcela nastúpiť, mi cez okno podal metličku, aby som si oprášila sneh z čižiem. Lebo náhodou by som mohla zašpiniť jeho milované auto, o ktorom hovoril celou cestou.“ (Saša, 22)

„Všetko vyzeralo sľubne, páčila sa mi, aj to medzi nami zaiskrilo. Ona však celý čas rozprávala o svojom bývalom, z ktorého sa ešte zjavne nedostala. Hneď ma prešla všetka chuť.“ (Mišo, 24)

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.