Brad Pitt
Instagram/thereal_brad.pitt, Instagram/linhaabertamagazine

Iba pred niekoľkými dňami sme ti písali o tom, čo trápi známe svetové celebrity. Speváka Justina Biebera postihla vážna choroba, kvôli ktorej mu ochrnula polovica tváre. Predtým ale takzvanú tikovú poruchu priznala aj Billie Eilish, trpí totiž Tourettovým syndrómom. S najnovším priznaním teraz prišiel aj lámač ženských sŕdc, herec Brad Pitt. Písali o tom portály Esquire a GQ. Neuveríš, čím hollywoodsky fešák trpí. 

Nespoznáva známych ľudí

Brad Pitt hovorí, že nahneval už množstvo jemu známych ľudí tým, že sa im nepozdravil a nespoznal ich. Kvôli svojej chorobe totiž vyzerá celkom namyslene. A čo je dôvodom? trpí zdravotným problémom, ktorý sa volá tvárová slepota.

Brad Pitt
zdroj: Instagram/michael.chabon

O svojom stave už hovoril v minulosti napríklad aj pre magazín GQ. Jednoducho nedokáže rozpoznať tváre ľudí, a dokonca ani členov rodiny.

Tento stav sa nazýva „prosopagnózia“ a trpí ňou cca 2 a pol percenta populácie. Niektorí vedci sa domnievajú, že zárodok tohto problému siaha do tehotenstva matky. Je to totiž spôsobené nedostatočným vývojom dieťaťa v maternici. Druhou možnosťou je to, že choroba sa môže rozvinúť po poškodení mozgu, a teda napríklad po nehode.

Brad Pitt
zdroj: Instagram/Brad Pitt

Nie je mu to jedno

Brad Pitt v rozhovore pre Esquire v roku 2013 povedal, že ľudia majú pocit, že je rezervovaný a namyslený. „Toľko ľudí ma nenávidí, pretože si myslia, že ich nerešpektujem,“ priznal a doplnil, že svojich známych sa snaží do pamäte vtesnať vďaka iným charakteristickým vlastnostiam. Napríklad podľa chôdze, hlasu či vône.

Svetový s*xsymbol bol v rozhovore pre magazín veľmi úprimný aj v mnohých súkromných veciach. Priznal aj bolesť, ktorú cítil po krachu manželstva s Angelinou Jolie, o ktorom sme ti písali aj my. „Myslím si, že naše srdcia sú zlomené… Vždy som sa vo svojom živote cítil veľmi sám. Sám som vyrastal ako dieťa, sám som bol aj tu a bolo to naozaj dávno, kedy som dostal objatie od rodiny či priateľov,“ priznal Brad.

Brad Pitt
zdroj: Instagram/brangelstar

Brad Pitt a jeho ťažký život

Herecká sláva a problémy v súkromnom živote ho pohltili tak veľmi, že bol závislý na alkohole a cigaretách. 18 mesiacov strávil na protialkoholickom liečení a vzdal sa aj cigariet. Dokonca sa chvíľku šepkalo o tom, že znovu začal randiť.

Najprv to bolo s o 20 rokov mladšou susedou v milionárskej štvrti Hollywoodu a iba nedávno sme sa začali tešiť, že sa dal dokopy s bývalou manželkou Jennifer Aniston. Nuž, ktovie, kde je celá pravda. Každopádne, je očividné, že známemu hercovi samota neprospieva po všetkých stránkach.

Brad Pitt a jeho manželky. S ktorou mu to svedčalo viac?

Brad Pitt
zdroj: Instagram/helloth_official, Instagram/90slolitaa

Zdroj: EsquireGQ

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News