Instagram/bradpittofflcial

Holywoodsky krásavec Brad Pitt má údajne novú partnerku. Mala by ňou byť o 23 rokov mladšia švédska speváčka, ktorá býva niekoľko metrov od neho. To, že tvoria pár od polovice minulého roka, potvrdili nemenované zdroje pre denník The Sun

Od rozchodu s Angelinou Jolie bol Brad spájaný s viacerými známymi ženami. Srdce nám zaplesalo, keď sa šírila klebeta, že opäť randí s herečkou Jennifer Aniston, pre ktorú mal vždy slabosť.

Populárny herec je stále uprostred súdneho sporu s Angelinou. Býva v uzavretej komunite Los Feliz neďaleko svojej bývalej manželky a ich detí. Jeho dom stál neuveriteľných 8 miliónov dolárov.

Obaja ostro sledovaní

Angelina a Brad tvorili pár dlhých desať rokov. Počas vzťahu si zaobstarali 6 detí. Tri z nich si adoptovali a ďalšie tri porodila samotná herečka.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Od ich rozchodu už prešlo 5 rokov a oni sú neustále prenasledovaní. Každý im totiž chce dožičiť lásku, ktorú si po toľkom čase zaslúžia. Brad už stihol byť spájaný s nemeckou modelkou Nicole Poturalski a spomínanou hereckou kolegyňou Jennifer Aniston. Angelina sa zase nevyhla klebetám o vzťahu so spevákom The Weekndom.

Najnovšie je však spájaný s 35-ročnou popovou speváčkou, ktorá je jeho susedkou. Klebety sa šíria po jej rodnom Švédsku a už prenikli aj do Hollywoodu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News