Instagram/retrosrad, Instagram/my_brangelina.cu

Okolo fešáka Brada Pitta je aktuálne obrovské haló. Iba nedávno vyšlo na povrch, že má randiť s o dvadsať rokov mladšou speváčkou Lykke Li. Magazín In Touch teraz prišiel so špekuláciou, že sa dáva dokopy so svojou bývalou manželkou. Určite teda vieš, že bol ženatý s Angelinou Jolie a Jennifer Aniston. Uhádneš, ktorá sa k nemu údajne vracia? 

Hollywoodsky krásavec sa ešte stále zúčastňuje súdnych procesov s Angelinou kvôli deťom. Rozišiel sa s ňou v roku 2019 a majú spolu až šesť detí, z čoho je polovica adoptovaná. Tie zvyšné tri mu porodila samotná najkrajšia herečka na svete.

Z rozvodu sa nespamätávali dlho

Hneď potom, ako sa najsledovanejší pár rozišiel, na povrch vyšli domnienky, že Brad opäť randí. Jeho údajnou partnerkou mala byť bývalá manželka Jennifer Aniston, s ktorou bol ženatý 5 rokov. To však vtedy nebolo potvrdené. Naopak, riešilo sa, že sa stretáva so spomínanou speváčkou. Najnovšie sa opäť na povrch dostala informácia o tom, že sa dal dokopy so svojou ex a nie je ňou nik iný ako hviezda z populárneho sitkomu Priatelia.

Určite aj ty veľmi rada počuješ túto správu. Medzi Jen a Bradom to totiž vždy iskrilo a ide o akési spojenie, vďaka ktorému sme všetci namäkko. Už je to takmer 15 rokov, čo sa ich vzťah rozpadol.

Jennifer sa rozišla so svojím bývalým manželom Justinom Therouxom v roku 2017. Brad svoju vtedajšiu ženu opustil o dva roky neskôr. Potom sa teda mohol dať pokojne dokopy s nestarnúcou herečkou.

Nemenovaný zdroj pre portál In Touch potvrdil, že to aj bola pravda. Najprv bol totiž herec videný na Jeniných 50. narodeninách a potom na jej vianočnom večierku. Okrem toho na seba narazili aj na Zlatých glóbusoch a SAG Awards. Brad vyhral cenu za najlepší herecký výkon vo vedľajšej úlohe a Jen v očiach neskrývala hrdosť a nadšenie.

Jen a Brad na SAG Awards v roku 2020

Brad nechcel, aby Jen odišla

Potom sa údajne stretli na verejnosti. Vrelo sa rozprávali a Brad Jennifer dokonca držal za ruku. A samozrejme, že to neušlo paparazzom. Zdroj prezradil, že keď sa neskôr objavila na tlačovej konferencii, nevedela schovať úsmev a žartovala so šťastným úsmevom na tvári. Reportéri dokonca tvrdili, že bola najšťastnejšia, akú ju kedy videli.

Náhodné stretnutie?

Jennifer v Paríži natáča druhý diel komediálneho filmu „Vražda na jachte“. V jej blízkosti bol nedávno videný aj Brad, ktorý sa údajne pohybuje v kaviarňach a múzeách. Spoločne sa dokonca vraj ubytovali aj v jednom z luxusných hotelov Four Seasons.

„Každú chvíľu chodia von na večeru, do kaviarní alebo na výtvarné kurzy. Väčšinou sú však veľmi diskrétni. Keď Jen pracuje, Brad robí svoje veci,“ povedal zdroj blízky páru. Dodal aj to, že si mali naplánovať šesť mesiacov spolu a potom uvidia, či medzi nimi stále pretrváva láska. Jennifer dokonca navštívila aj zámok, ktorý z polovice patrí Bradovi.

Myslíš si, že sa dali opäť dokopy?

Zdroj: In Touch

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News