Kým kedysi bol herec Brad Pitt lámačom ženských sŕdc, teraz nás šokovali posledné fotky, ktoré sa podarilo nafotiť paparazzi fotografom. 57-ročný herec opúšťal kliniku v Beverly Hills na invalidnom vozíku. Ako uviedol portál Page Six, našťastie nešlo o žiadne vážne zranenia.

Pri pohľade na zúboženého a strhaného herca a bývalého manžela herečiek Angeliny Jolie a Jennifer Aniston ti určite nebude všetko jedno. Doteraz sme boli zvyknuté na jeho silnú charizmu a pôvab, teraz sa nám naskytol pohľad na zamaskovaného Brada na vozíku.

Kliniku navštívil z dôvodu vytrhnutia zubov múdrosti. Ide o komplikovanejší zákrok, ktorý so sebou nesie niekoľko dní bolestí a hojenia. Je preto úplne normálne, že ho návšteva u zubára takto zmohla. Ak si to už niekedy podstúpila, určite vieš, o čom hovoríme.

V Amerike je navyše bežnou praxou, že pacientov pri odchode z nemocníc odvážajú na invalidnom vozíčku. Obľúbenému hercovi sa teda našťastie nestalo nič vážne a už čoskoro by sa mal objaviť na odovzdávaní cien Oscarov, ktoré je naplánované na 25. apríla. Veríme, že už bude opäť vyzerať tak, ako si ho pamätáme.

Zdroj: Page Six

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.